Новости

Первомайські поети до ювілею влаштували літературні читання

835

28 лютого 2017 року у читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбулись літературні читання «Олекса Різниченко та Лоріна Лисогурська: поетичні долі», які присвячені ювілейним датам місцевих поетів. Олексі Різниченку 24 лютого виповнилось 80 років, а Лоріні Лисогурській 27 лютого – 75 років.

Поети є земляками первомайців, їхня творчість відома в межах всієї України. На початку заходу з вітальним словом до Лоріни Лисогурської, яка була присутня на заході, звернулась начальник управління культури, національностей, молоді та спорту міської ради – Н.В. Олішевська. Очільниця культурної галузі міста привітала ювілярку з днем народження, побажала наснаги та подальших творчих успіхів, вручила поетесі квіти і подарунок.

Місцеві поети, члени літературного об’єднання «Зажинок» у своїх виступах ділилися з присутніми спогадами, читали вірші. В заході взяли участь учні загальноосвітньої школи №17 ім.М.С.Вінграновського, представники місцевих засобів масової інформації.

1 Комментарий

 1. Прозайчики

  Март 3, 2017 at 11:34 дп

  Так і залишилось не зрозумілим ким то є насправді чи були і Олекса и Лорина.
  То вони були Різників, Різник, Різниченко, то Лариса, то Лісогурська, то Лисогурська.
  І чому так винятково вибірково чогось: «В заході взяли участь учні 17 ім.С.С.Вінграновського….», а з інших шкіл що не запрошували чи вони не побажали.
  І що то за св’ято таке ? Присвячене їх видатним поетично-літературним досягненням (тоді яким саме??? ? Чи приурочене до ювілейних їх дат ? Якщо до дат, то відносно О.Різниківа — це ще не йшло, а відносно Лариси ну геть некоректно, не етично і безкультурно натякати, що їй вже 75 (а за бухгалтерським правилом з заокруленням — 80) у той час коли вона за виглядом та запалом і наснагою життєвою і творчою ще таку фору початкуючим дасть, яка їм і гуртом всім не під силу.
  Але всеодно всім творчих успіхів, і довголіття здравого.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска