Новости

Первомайські чиновники вшанували пам’ять загиблих львівських шахтарів

807

3 березня о 12.00 працівники Первомайської райдержадміністрації хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих шахтарів, які загинули внаслідок аварії у Львівській області.

Згідно із повідомленням ДСНС о 12:46 2 березня у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті № 10 «Степова» ВАТ «ЛьвівВугілля» на горизонті 550 м., в 119 конвеєрі внаслідок вибуху сталося обрушення гірської породи.

На шахті працювало 172 гірника, на аварійній ділянці 34 гірника, з яких 8 загинуло та 6 гірників з травмами піднято на поверхню. Доля 20 гірників залишається невідомою. Причина обрушення встановлюється.

Нагадуємо, Президент Петро Порошенко підписав Указ №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв’язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля».

Відповідним Указом, з метою вшанування пам’яті загиблих, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні.

Згідно документу, у цей день о 12:00 хвилиною мовчання буде вшановуватись пам’ять загиблих на всій території України.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущений Державний Прапор України.

Також в цей день скасовуються всі розважально-концертні заходи, задля чого мають бути внесені  відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

8 Комментариев

 1. Тiкай з села

  Март 4, 2017 at 1:40 пп

  На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущений Державний Прапор України.
  ПРОТЕ ЧОРНА ГАНЧIРКА ТАК ТОРЧКОМ СТОЯТИМЕ?

  • Наталія

   Март 4, 2017 at 10:05 пп

   Так, червоночорний прапор завжди був і буде символом боротьби українців!!! То лишень для таких як ти, червоночорний прапор є чорною ганчіркою… Україна не є винятком у світі… В кожній країні є свої покручі…

   • Тiкай з села

    Март 5, 2017 at 8:41 дп

    та вiд кого i вiд чого «освободили»?
    поверни менi ту несвободу домайдануту.

 2. Айвенго

  Март 4, 2017 at 8:54 пп

  Они 2 мая не хотят почтить память заживо сожженных 42 человек?

  • Наталія

   Март 4, 2017 at 10:07 пп

   А ти не хочеш пом’янути більше десяти тисяч найкращих синів і доньок України, які загинули від рашистських фашистів в Україні?! Тих, які не згоріли, які залишилися живими і розв’язали війну в Україні!!!

   • мама

    Март 4, 2017 at 11:30 пп

    Доня, йди похмелися і лягай спати!

   • Тiкай з села

    Март 5, 2017 at 8:44 дп

    тобi назвати призвiща хто войну братоубiйствену розвязав — Так трупчита та пагубiй, а тепер ти назви призвiща «рашiстiв»

 3. огоого ого

  Март 6, 2017 at 10:45 дп

  Я все чекаю , коли буде у новинах, що «сепари» донецькi пiдiрвали гранатою чи мiною якусь споруду чи вбили трактором чи грузовiком натовп людей- тiпа дiверсiя — нема такого, а чомусь все в донбасi таке — так хто кому агрессор чи що? Чому донецькi не прийшли танками на галличину чи полтаву? а до них?

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска