Новости

Перомайський дільничий-наркоторговець може вийти під заставу в 150 тис. грн

1.0K

Слідчим суддею Центрального районного суду м. Миколаєва Іваном Дірко розглянуто клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції патрульної поліції Первомайського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.307 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання 28 лютого 2017 року дільничний придбав в невстановленому місці та збув у с. Кам’яний Брід місцевому мешканцю К. особливо небезпечний наркотик – канабіс.

Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав та зазначив, що провина підозрюваного підтверджується зібраними доказами, зокрема показами свідка К., який стверджував, що офіцер поліції сам змушував, щоб той взяв у нього наркотики.

У якості ризиків прокурор вказував на можливість переховуватись від слідства, впливати на свідків, знищити чи спотворити речі або документи, що мають значення у розслідуванні, іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню.

Підозрюваний, зазначив, що не згоден з кваліфікацією кримінального правопорушення, в якому його підозрюють та просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Його захисник, просила відмовити у задоволенні клопотання, посилаючись на те, що кваліфікація завищена, ризики необґрунтовані, прокурором не доведена неможливість застосування більш м’якого запобіжного заходу. Окрім того, вона зазначила, що підозрюваний позитивно характеризується, не має наміру переховуватись від слідства, є високоморальною та глибоко віруючою людиною.

З урахування того, що судом встановлено наявність ризиків переховування від слідства та впливу на свідків, слідчий суддя Іван Дірко ухвалив обрати запобіжний захід у виді тримання під вартою до 27.04.2017 року з можливістю внесення застави у сумі 150 тис гривень.

Нагадаємо, що офіцера Первомайської поліції затримали за підозрою у збуті наркотиків.

2 Комментариев

  1. наталя

    Март 5, 2017 at 8:00 пп

    за таку падлюку щей вносити заставу

  2. горожанин

    Март 7, 2017 at 6:30 пп

    благодаря нашему законодательству у нас каждый у кого есть деньги может выйти под залог, чем участковый хуже судьи Чауса, Онищенка и остальной братии? у а у кого денег нет тот будет сидеть в тюрьме. арифметика простая. кстати а почему не указана фамилия подозреваемого,или это наверно страшная военная тайна?)

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска