Новости

«Комунсервіс» підвищив тарифи на збирання та вивезення сміття у Первомайську

1.3K

Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 28.02.2017 року № 102 «Про встановлення тарифів на послуги із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, які надає комунальне підприємство «Комунсервіс»» тариф із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів з 16 березня 2017 року складатиме:

Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 28.02.2017 року № 102 «Про встановлення тарифів на послуги із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, які надає комунальне підприємство «Комунсервіс»» тариф із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів з 16 березня 2017 року складатиме:

10 Комментариев

  1. Тiкай з села

    Март 4, 2017 at 1:20 пп

    А це все винен Янукович……….

    • Тiкай з села

      Март 4, 2017 at 1:24 пп

      А на фото смiття львiвське , а мабуть росiйське? Тодi винен путiн

  2. ??????????????

    Март 4, 2017 at 6:11 пп

    Власть вообще офигела. Сколько можно людей обворовывать?

  3. Наталія

    Март 4, 2017 at 9:59 пп

    Тарифи на вивіз сміття абсолютно нормальні!!! НЕ ЗАВИЩЕННІ!!! Я згодна на оплату послуг по вивезенню та захороненню сміття.

    • Дайош тарифів великих і побільше

      Март 5, 2017 at 12:50 дп

      Ви головний бухгалтер сміттєвивозника чи просто зі львова?

      • Наталія

        Март 5, 2017 at 2:40 дп

        Відповідь загадковій істоті на ім’я «ДАЙОШ…». Я живу в Первомайську, головним бухгалтером я була колись… Сьогодні я сама навчаю людей бухгалтерському та податковому обліку… Тарифи НЕОБГРУНТОВАНІ І ЗНАЧНО ЗАВИЩЕННІ НА ГАЗ… До їх рівня підганяють електроенергію… Дорого обходяться витрати на воду і каналізацію в багатоповерхових будинках. Тарифи на сміття — НОРМАЛЬНІ!!! Підвищення обгрунтоване. Це пов’язано з підвищенням мінімальних гарантій в оплаті праці, підвищенні цін на ПММ та інші експлуатаційні матеріали.

  4. Люся

    Март 5, 2017 at 12:56 дп

    Наталья, все верно! По сравнению с другой коммуналкой — это КОПЕЙКИ!

    • Наталія

      Март 5, 2017 at 2:32 дп

      Люся, цілком з Вами згодна… 15 грн. з людини в місяць — це дійсно копійки у порівнянні з тарифами на газ, електроенергію та воду…

      • Правий лівий

        Март 5, 2017 at 9:25 дп

        Шановні пані, Люся, Наталія, тарифи то тарифи.
        А Ви би краще людям порозповідали, чого доходи у 90% населення на рівні країн де взагалі водокналізаційні послуги надаються за схемою: «Вода з клабатини.Каналізація в кущах».
        А електороенергія подається — «Сонце світить слава богу».
        Вивезення сміття: «Все моє навколо моєї халабуди».
        Тепло: «Слава богу — Африка».

  5. Дайош тарифів великих і побільше

    Март 5, 2017 at 9:03 пп

    Схоже, що колишній гол.бух- це наша активістка, яка стала бомжем.http://pervomausk.info/news/14030, що казати, все обгрунтовано та справедливо