Главные новости 04 марта 2017

Є інформація, що вони на той час взагалі не перебували в місті, — прокурор розповів про розслідування погроз матері АТОшника [ВІДЕО]

Нещодавно Первомайськ сколихнула інформація про те, що матері та батьку АТОшника погрожють фізичною розпровою, підкидають вінки та палять машину, щоб відібрати будинок. І робили це не бандити, а звичайні сусіди. Постраждала Олена Подолян навіть приїхала під ГПУ, щоб захистити себе та свою сім’ю. Денис Абубакіров поспілкувався з прокурором, який пояснив, що ситуація не така вже і однозначна. 

Заяви про те, що правоохоронні органи не розслідують справу не відповідають дійсності, адже ще на початку  лютого докази були відправлені на повторну судово-медичну експертизу, а кримінальні провадження поновлені, хоча і не всі.

«Ряд кримінальних проваджень, які були зареєстровані за заявами сім’ї Подолян, розслідувалися органами Нацполіції, а саме Первомайським ВП і до тих подій, які мали місце позавчора а участі представників громадських організацій, які прибули до міста Первомайська з Миколаєва, а також за вашої участі. Обгрунтуванням вказаних слів є сукупність матеріалів кримінального провадження і з першого звернення Подолян, чоловіка і дружини, до прокуратури, це було ще до публікації, що мала місце на «Первомайськ.Інфо», до її поїздки в Генеральну прокуратуру. Це було до того, як це піднялось на рівень громадських організацій», — повідомив прокурор.

Прокурор відмітив, що Подолян та її кривдники навіть намагались миритись, але згодом «примирення» перестало влаштовувати постраждалих:

«Сьомого числа (7 лютого, — ред) вже постанови про закриття кримінальних проваджень, про тілесні ушкодження, воно було закрито. Ви знаєте чому воно було закрито, тому що вони примирилися і претензій одне до одного вони не мали. Вона написала відповідну заяву, але прийшла і сказала, що їх примирення не є таким, яке відбулося, оскільки фігуранти продовжують чинити на неї тиск психологічного і, можливо, навіть фізичного характеру. Тому ця постанова (про закриття кримінального провадження, — ред) була скасована».

На думку прокурора, головні претензії заявниці були через те, що матір АТОшника не влаштовувала швидкість розслідування справи органами нацполіції та прокуратури:

«Ще до розголосу цих дій нами було призначено повторну експертизу цих дій… Витребувана була інформація з медичного закладу. Ми ще не знали, що це буде з розголосом, що до нас хтось приїде, буде негативне ставлення суспільства до цього. Ми, фактично, і органи поліції робили свою роботу. Можливо не так швидко як це хотілось Подолянам або як це сприймає громадськість на рівні того, що це родичі бійця АТО».

Кримінальне провадження щодо погроз вбивством на даний момент дійсно закрито, адже реальних доказів, що вінки та написи були від сусідів Білокура Максима та Олександра Новіцького немає. Проте, стаття про тілесні ушкодження перекваліфікована:

«Вчора чи сьогодні вже заходив працівник, який забрав висновок. Вже там буде не ч. 1, а ч.2., що потягло довготривалий розлад здоров’я. Сьогодні буде це кримінальне провадження перекваліфіковано за відповідним висновком судово-медичної експертизи».

Прокурор промовився, що впевненості у вині вказаних осіб прокуратура досі не має. Відповідно до результатів повторної експертизи доказів про підпал добудови немає. Пляшку, якою ніби-то підпалили авто Подолян ще відправлять на експертизу:

«Я можу десь погодитись з громадськістю, з доводами заявників, що дійсно сьогодні ми не можемо стверджувати, що ми маємо підозрювану особу. Думка потерпілих сьогодні одна, громадськості теж сформована векторно з заявниками і потерпілим у цих провадженнях, про те, щоб не розкривати таємниці слідства скажемо, що докази у кримінальному провадженні говорять поки про інше. Органами досудового дослідження здійсьнюється ряд слідчих дій на підтвердження або спростування цього. Особи, які фігурують у заявах потерпілої, на сьогоднішній день вже перебувають на території міста, хоча вчора і позавчора не перебували».

Зараз правоохоронці вживаються заходи щодо безпеки заявників, проводяться слідчі дії.

Виявилось, що на момент вказаних інцидентів Новіцького та Білокура могло взагалі не бути у місті:

«Є інформація, що вони на той час взагалі не перебували в місті. І вона почала одразу відпрацьовуватися чи дійсно це чи ні. Сьогодні з допомогою технічних засобів можна перевірити де ми перебували в якому місці».

Від себе прокурор додав, що реальна причина неприязних відносин Подолян та їх кривдників не будинок, як заявлялось раніше, а інші причини, проте прокурор не хоче виносити на люди «брудну білизну» справи.

9 Комментариев

 1. Правий лівий

  Март 5, 2017 at 9:13 дп

  За останніх 4-5 років це який за рахунком у нас прокурор? Хто знає ?
  Та й начальників поліції змінилось щось вже біля десятка.
  Може в цьому і є причина тих неправопорядків у місті, які ми маємо.
  Он щось про корупції у нас ніхто й не заїкається, чи у нас її просто нема, чи то норма нашого чиновничного стану діяльності, чи якась у нас тута аномалія у нашіх краях «чиновничі чесноти».
  Тож до нас тоді вся Україна повинна їздити на навчання на курси «Чесний чиновник «Чесний депутат».
  Але, виходячи з добору значного депутатського складу міськради та виконкому і апарату, начебто, м’яко кажучи, далеко НІ.. І…І….І.
  А райвлада ? Тільки призначили голову РДА, так вже арештовують, женуть поганою мітлою — драпаком, не дають навіть людині розвернутись, проявити свої державницькі здібності.
  Один лише К.А.О. держиться на плаву: і в економіці, і в адмініструванні, і в політиці.
  І не просто держиться, а зростає — від простого землероба, обласного адміністратора, аж до депутата ВР України.
  Але місцевим чиновництвом чомусь не дуже сприймається.
  Якийсь незручний.
  Чи шо? Чи як?

 2. Япончик

  Март 5, 2017 at 9:46 дп

  Шоти мелеш які ниправопорядки

  • Правий лівий

   Март 5, 2017 at 11:23 дп

   Панє Япончік, ниправопорядки то є написано тобою «нивірно»,»ниграмітно», «ни так» як навчали у ще 5-6 му класі ЗОШ.
   Щоб було тобі зрозуміліше, що то за якісь «ниправопорядки», то є правові, громадські, суспільні безпорядки у сфері всяких стосунків у суспільстві, країні.
   От, наприклад, не платить якомусь робу підприємець зарплату офіційно повну, ховається від сплати податків та інших платежів у бюджет, то є «нипорядок» у сфері трудових стосунків і фінансових.
   Украв якись чиновник частину грошей з тих, які сплачувались підряднику міським органом влади за ремонт будівлі, дороги, вулиці, площі — то є крадіжка бюджетних коштів.
   Задушили бандити якусь людину та вигребли у неї усе золоте, валютне, гривневе, то є «ниправопорядок» у захисті права людини на життя, «здоровля», та у захисті права власності людини.
   Про це все вже на телебаченні десятиріччями різні лектори розповідали.
   Що у нас твориться у цих питаннях, то хоча б відносно кримінального рівня «нипорядків» почитай про це хоча б у місцевому «Всесвіті», на Первомайському чи Миколаївському Інфах кримінальну хроніку «Типу вулиці розбитих чи нічних фонарів».
   І то там друкують чи показують лише ті кримінал випадки, які попали до офіційної реєстрації в Міську та районну поліцію чи Прокуратуру. А це як мінімум 50 : 50 %%%%.
   Але з твого: «Шоти мелеш які ниправопрядки » цілком можна подумати шо ти й сам саме з тих, кому наші місцеві та й загальноукраїнські «порядки»до вподоби.
   І можна припустити, що й на заробітки ти на «Майдаун — 2014» теж в експедицію вахтову виїжджав наводити «порядки».Палити будівлі, вивертати каменюки з Хрещатика, гатити беркутівців кийками, арматурами.А може й в Одесі палити опонентів живцем у Палаці Профспілок.
   Іди знай що то ти за Япончик. За обраним ніком, цілком можливо.

 3. Япончик

  Март 5, 2017 at 1:24 пп

  Судячи з твого нику и вашим и нашим таки умники майданути як ти цей майдан і зробили а я за правду стосовно роздутої справи Подолян писати треба проте шо прикривають атошниками свои аморальни дії члени ціеї сімеїки адамсив люди за жизнь розбираються а таки як ти і тут політику підсунуть

 4. Правий лівий

  Март 5, 2017 at 2:10 пп

  На Майдан Гидності не їздив, хоча й запрошували кілька разів наполегливо.
  Бо хожу лише на вибори, де обираю того, хто ще більш — менш зберіг людяність та совість і, начебто, ще може щось для людей своїм владним становищем покращити.
  На Майдан же їздили різні.
  У тому числі і заради заробітку (400 грн. в день — пасивним майдаунам, що лише стояли на тротуарах та хором здійснювали верески: «Ганьба», «Слава…», «Смерть…», «Україна понад..» та по 1500 грн. тим, хто ходив у рукопашну з Беркутами з кийками, угольниками, арматурою, плЯшками з ПММ, від яких, до речі, 3 чи 4 трупи беркутівців вже на 3-1 день майдаунських дій утворились.А загалом потім 18 таких загиблих офіційних захисників офіційних порядків у Країні.
  Їздили й такі, що хотіли себе відчути вершителями чергової «нової» історії країни, у тому числі й не виключено що дехто й з випускників нашої ….4-ї школи.
  Ну і кримінальні кадри, яким залюбки було ментам «віддячити», натовпно завідомо безкарно, та также безкарно по пам’ятникам молотами та ломами погехкати, розгромити Київраду, Будинок Укррадпрофу та щось поцупити звідти під гамірок.
  Кого привели до влади ? Питання риторичне.
  Стало краще жити «вже через 2 місяці» — як з трибуни проголошував геббельс майдану ? Питання ще більш риторичне — для народу.Для самого Нього таки стало краще — перший свій мільярд вже через рік відсвяткував.
  Так що, Міша до ініціаторів Майдауну мене, як і 90% перовомайців не потрібно прираховувати.
  А от те, що на вибори не йдуть небораки, в знак боротьби проти невідомо чого, то погано. От за того нашим неборакам та й нам на останніх виборах і у Верхні влади, і у місцеві, дісталось те, що дісталось.
  А від них вже нам — тарифи, ціни, подальше згортання медицини, повне ігнорування того, що вони, ті народні обсранці, мають працювати на чи для людей виборців, які їм дали роботу та платять податки.

 5. огоого ого

  Март 6, 2017 at 10:43 дп

  Я все чекаю , коли буде у новинах, що «сепари» донецькi пiдiрвали гранатою чи мiною якусь споруду чи вбили трактором чи грузовiком натовп людей- тiпа дiверсiя — нема такого, а чомусь все в донбасi таке — так хто кому агрессор чи що? Чому донецькi не прийшли танками на галличину чи полтаву? а до них?

  • 57897

   Март 6, 2017 at 6:30 пп

   Будут говорить, что такое было с чечней,
   но ведь чечены делали терракты в Москве и других городах, а ведь донецкие не бомбят кыев,
   почему то в 14 году когда обокрали воинскую часть во львове и захватывали и жгли прокуратуру нах никому за это ничего не было,
   а как только донецкие захотели сопротивляться кыевскому хунте и языковомузакону
   — то к ним нагнали и снайперов и танки ещё в марте 14, они тогда в мае начали референдум. когда уже нагнали батальоны карателей и танки.

 6. козак

  Март 8, 2017 at 1:19 дп

  Не надо пиздеть!!!Они и сейчас хотят отделиться!Придумал тоже ,,языковый закон,,))СДОХНИ ТВАРЬ.

 7. БубОчка

  Март 9, 2017 at 2:31 пп

  Все смотрят на эту ситуацию с одной стороны, посмотрите с обоих! А эти все активисты полный бред, уже достали наверное правоохранительные органы! Она не такая святая как рассказывает!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top