Новости

На вихідних у Первомайську 9 разів «рвало» водогін

846

6 березня 2017 року під головуванням першого заступника Первомайського міського голови О.Кукурузи відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.          

На початку наради посадовці доповіли про виконання доручень отриманих на попередньому засіданні. Керівники-комунальники прозвітували про роботу очолюваних підприємств та доповіли про стан справ на мікрорайонах, що ними обслуговуються. В.о. директора  КП «Первомайський міський водоканал» С.Бойчук доповів про роботу з ліквідації аварій на міському водогоні, зокрема про те, що за вихідні було ліквідовано 9 поривів по місту. Олександр Кукуруза наполягав на проведенні прес-конференції з питань роботи вищезазначеного підприємства, задля доведення до населення міста більш широкої інформації про стан справ на міському водоканалі та про роботу, яка проводиться для поліпшення ситуації.

Під час наради присутні також обговорили необхідність обстеження відремонтованих в 2016 році міських доріг з метою визначення площин пошкоджених ділянок для відновлення дорожнього покриття за рахунок виконавця робіт, відповідно до укладених договорів. Окрім того була запланована нарада з керівниками підрядних організацій, що виконували роботи з ремонту доріг.

Інспекція з благоустрою міста доповіла про результати проведеного рейду на мікрорайонах «Коротченко» та «Достоєвського».

За результатами наради посадовим особам були надані відповідні доручення для відпрацювання в межах своїх повноважень.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска