Новости

Як у Первомайську святкували Міжнародний жіночий день [ФОТО]

987

6 березня 2017 року в Первомайському міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулось свято з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня «Тобі єдиній, присвячується». На початку заходу присутніх вітали маленькі вихованці центру естетичного виховання дітей «Барвінок» на чолі із начальником управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевської, яка подякувала міському голові, депутатам міської ради, членам виконавчого комітету за підтримку та сприяння відкриттю та діяльності дитячого Центру.

Зі словами привітань на адресу первомайчанок виступив секретар міської ради С.Бондарчук. Посадовець від імені чоловіків міста побажав жінкам здоров’я та наснаги, а також вручив букет весняних квітів очільниці міста Людмилі Дромашко. Після чого міський голова спільно з секретарем міської ради вручили почесні грамоти міськвиконкому та цінні подарунки 21 жінці за сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість своїй справі, значний внесок у розвиток міста, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

По закінченню церемонії нагородження на глядацьку аудиторію чекала святкова шоу-програма «Дві зірки».

Протягом святкової програми в фойє Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької діяла тематична виставка робіт вихованців дитячої художньої школи присвячена жіночому святу.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска