Новости

У Первомайську адвокат «погорів» на хабарі в $7000: тепер сидітиме під домашнім арештом

1.9K

У п’ятницю, 3 березня 2017 року, у м. Первомайську слідчими прокуратури області спільно з працівниками управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України задокументовано факт отримання адвокатом неправомірної вигоди в сумі 7 тисяч доларів США, які він вимагав від місцевого мешканця за вирішення питання щодо перекваліфікації кримінального правопорушення.

Зокрема, дані кошти призначалися для зміни кваліфікації кримінального провадження, яким передбачено більш м’яке покарання.

Того ж дня адвоката затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Із дотриманням вимог ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які стосуються гарантій адвокатської діяльності, адвокату повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.27 та ч.2 ст. 369 КК України (співучасть у пропозиції, обіцянки або наданні неправомірної вигоди службовій особі).

4 березня 2017 року слідчим суддею Центрального районного суду м. Миколаєва відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Наразі досудове розслідування триває, проводяться слідчі (розшукові) дії, зокрема перевіряється інформація щодо причетності працівників правоохоронних органів до злочину.

1 Комментарий

  1. Ваха

    Март 12, 2017 at 9:16 дп

    І щож то за адвокат такий таємничний.З Миколаєва наверно, але тоді чого ловили в Первомайські. І закривали на домашній арешт у Миколаїві.Бо там живе чи шо.І якщо брав ті 7000 доларів з клієнта свого тож наверно для когось хто мав засудювати.
    А може той адвокат просто жулік. Набрехав свому клієнту що щось буде робити для нього щоб менше дали, а по закону тому й так велика кара не попадала.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска