Новости

Первомайська прокуратура вимагає повернути у держвласність 6 га землі

694

Первомайською місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог земельного законодавства при передачі у власність земель сільськогосподарського призначення площею понад 6 га вартістю 174 тис грн., розташованих у межах Новокостянтинівської сільської ради Братського району.

Установлено, що у 2016 році розпорядженням Братської райдержадміністрації на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) надано у приватну власність громадянки земельну ділянку.

Проте, вивченням законності вказаного розпорядження встановлено, що особа отрималала земельну ділянку у власність безпідставно, так як на час видачі колективному сільськогосподарському підприємству державного акту на право власності на землю була виключена зі списків членів підприємства та не вказана у додатку до вказаного державного акту.

З метою усунення виявлених порушень законодавства місцевою прокуратурою області до суду пред’явлено  позов про визнання незаконним та скасування розпорядження райдержадміністрації, скасування державної реєстрації права власності на землю та витребування земельної ділянки у власність держави.

З урахуванням того, що органи прокуратури відповідно до законодавства позбавлені права на проведення перевірок, з метою ефективного застосування представницьких повноважень прокуратура Миколаївщини розраховує на підтримку депутатського корпусу та громадськості щодо повідомлення про незаконне вибуття з державної та комунальної власності земельних ділянок та інших об’єктів власності задля їх подальшого використання на користь держави та територіальних громад.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска