Новости

Комиссия определила победителя конкурса на должность начальника Первомайского водоканала

5.2K

Сегодня, 10 марта, состоялся конкурс на должность директора Первомайского горводоканала. Победителем стал Дмитрий Малышевский, который набрал 10 голосов.

Как сообщалось ранее, на данную должность претендовало четыре кандидата: нынешний и.о. директора водоканала Сергей Бойчук, экс-кандидат в мэры Первомайска в 2015 году, успевший отметиться в политсиле Сергея Левочкина «Партия развития Украин» Дмитрий Малышевский, возглавлявший в 2015 году первомайскую ячейку «Радикальной партии Олега Ляшко» Александр Абубакиров и местный активист Валерий Капралов, член избиркома от «Оппоблока» на 132 округе на выборах в 2014 году, неоднократно «засветившийся» на митингах с участием «Правого сектора».

Стоит отметить, что и.о. директора водоканала Сергей Бойчук и Валерий Капралов набрали одинаковое количество голосов — по шесть голосов.

28 Комментариев

  1. АнтиТолпа

    Март 10, 2017 at 9:30 пп

    Малышевский нормальный руководитель. Наконец-то на водоканале будет порядок!

    • гость

      Март 10, 2017 at 9:57 пп

      Малышевский как руководитель полный отстой, но лучше пусть будет он, чем прохиндей Бойчук лижущий зад каждому Вовку и молдовашке!

  2. Їсаак

    Март 10, 2017 at 9:32 пп

    Вот так Мишутка и выборы выиграет! Так что делайте на него ставку! Мишутка не подведет, просто заработает себе на новую машину.
    Не верите?
    Спросите у Бриченко и Вадатурского!

  3. гость

    Март 10, 2017 at 9:40 пп

    Все, теперь Вовк не сможет через Бойчука отмыть бабло бюджетное.

  4. Коллега

    Март 10, 2017 at 11:28 пп

    Интересно, а проявит ли прокуратура интерес к тем махинациям, которые натворил Бойчук? А ведь есть что проверить! Как он проводил закупки, по какой цене осуществлялись закупки и тд.
    Если Малышевский не лох, то первое, что он должен сделать — провести аудит и дать информацию громаде! Пусть громада посмотрит, куда тратились их деньги! Если Малышевский этого не сделает, то будет потом отвечать за все коррупционные схемы Бойчука!

  5. Кирилл

    Март 11, 2017 at 1:00 дп

    Все теперь Дромашко с Корнацким,слившись в засосе, будут продолжать отсасовать бабло бюджетное, только через юного комсомольца с небывалым пролетарским размахом.

  6. горожанин

    Март 11, 2017 at 8:46 дп

    все приехали. скоро в городе воду по часам давать будут даже там где она более менее постоянно была. как можно было такого мудака выбрать? хотя остальные кандидаты не лучше.

  7. Семена Задвижки Прес-Секр

    Март 11, 2017 at 9:42 дп

    Вже не дивний той вопрос:
    Хто ж тепер той «Водовоз»?
    Не завидуйте йому
    А…. ждіть тарифи…….. на дому.

    А якщо сурь’йозно, то без грошей ні сам Д.П.Малішефський, ніхто інший, з непройшовших претендентів, от так на голому місті (бо ж Водокоролєвство «голе») ніякої ради тому королєвству не дасть. А давати треба, бо королєвство сидить далеко в дупової галереї, у якій кожен день «кріплення стельові обвалюються та відбуваються затоплення водоканальними стоками».Слава БОГУ, що теє ще без «вибухів каналізаційних метанів».
    А де брати гроші?
    У споживачів, звичайно ж: як це і робилось владою за арифметиками, складеними «фахівцями» Водоканалькового королевства.
    Виходить, що т.в.о. Короля ВодоКа, кілька місяців тому кажучи, що без грошей великих нічого у справах королевства не вирішити, був правий і по — своєму був правий імпичментований від влади попередній Король, який кожного разу, накачуюючі удвічі водоканальні тарифи, також казав, що це вкрай необхідно, щоб спасти королевство і що чергове тарифозростання, то є останнє, яке спасе Первомайськ і околиці його від перетворення на пустелю Сахару.
    Цікаво, що скажуть новий, призначений чи пропхнутий на хиткий «трон» новий, в сенсі терміну перебування на «троні», монарх відносно питання: «Хто виноватий???» (тобто хто довів до ручки «королєвство»?) і «Що дєлать?????????????» ( в смислі: «Де брати гроші??? на повне відновлення королєвських володінь до нормального стану).
    Грошей у місцевих можливостях чорт-ма. В резервах Держбюджету чи обласного треба не просити, а вимагати.
    Але попередньо, показати тим вищим управляючим дійсний стан королевства зі списком тих «королів», і владних, і Водоканалових, які те господарство довели до стану «повні кранти».
    І які ті королі понесли відповідальності за знищення господарства.
    Але ж хто сам на себе буде гадити. Та й ст. 63 Конституції того дозволяє не робити.
    Сам собі ж не ворог та й друзям. Хоча може й колишнім.

  8. ого

    Март 11, 2017 at 10:34 дп

    Здається — кращого немає
    Нічого в бога, як Дніпро
    Та наша славная країна…

    Аж бачу — там тільки добро,
    Де нас нема. В лиху годину,
    Якось недавно довелось
    Мені заїхать в Україну,
    У те найкращеє село…
    У те, де мати повивала
    Мене малого і вночі
    На свічку богу заробляла;
    Поклони тяжкії б’ючи,
    Пречистій ставила, молила,
    Щоб доля добрая любила
    Її дитину… Добре, мамо,
    Що ти зараннє спать лягла,
    А то б ти бога прокляла
    За мій талан.

    Аж страх погано
    У тім хорошому селі:
    Чорніше чорної землі
    Блукають люди. Повсихали
    Сади зелені, погнили
    Біленькі хати, повалялись,
    Стави бур’яном поросли.
    Село неначе погоріло,
    Неначе люди подуріли,
    Німі на панщину ідуть
    І діточок своїх ведуть!..
    І я, заплакавши, назад
    Поїхав знову на чужину.

    І не в однім отім селі,
    А скрізь на славній Україні
    Людей у ярма запрягли
    Пани лукаві… Гинуть! Гинуть!
    У ярмах лицарські сини!
    А препоганії пани
    Жидам, братам своїм хорошим,
    Остатні продають штани…
    Погано дуже, страх погано
    В оцій пустині пропадать!
    А ще поганше на Украйні
    Дивитись, плакать і мовчать!

    А як не бачиш того лиха,
    То скрізь здається любо, тихо,
    І на Україні добро.
    Між горами старий Дніпро,
    Неначе в молоці дитина,
    Красується, любується
    На всю Україну.
    А понад ним зеленіють
    Широкії села,
    А у селах у веселих
    І люди веселі.
    Воно б, може, так і сталось,
    Якби не осталось
    Сліду панського в Украйні!..

    • ого

      Март 11, 2017 at 10:46 дп

      Тiльки при Брежневi було добре на Украине,свадьби гуляли тиждень,в селi у всiх було по 2 корови та бичок та кури,бджоли, все все — вода в кранi була чиста та завжди, а в той час расея була убогой, избы чорнi, люди робили за 40 руб, все шло на Украину — будували Днiпропетровськ заводи, та Донбасс, а потiм грянув майдан — а тепер хтось так все це зруйнував, та я пiдозрiю хто — «мабуть кремлiвськi «…..

      • ого

        Март 11, 2017 at 11:09 дп

        Самый главный сепаратюга Кравчук отделил нас от расеи в 91, и вместо того, чтобы сделать г о с у д а р с т в о УКРАИНА, он и его западенцы начали искать кому же сдаться и найти нового богатого хозяина,кушайте теперь

  9. Владимир Базелюк

    Март 11, 2017 at 11:56 дп

    Малышевский старая комсомольская крыса, еще тот поХфессионал… Ничего не меняется в этой дыре — на арене все те же….

    • Toha

      Март 16, 2017 at 8:18 дп

      Согласен,это как колода карт,все те масти только уже в разных местах!!!А кто такой Дима Малышевский???Пидарас который сначало развалил,а потом под себя подмял завод «Южный Буг», вместе со своей,на тот момент любовницей Надей Грыцюк!!!Кого вы поставили,кто нормальный руководитель???Люди вы что вообще спите!!!Пиздец!!!

  10. Иван Флоров

    Март 11, 2017 at 11:57 дп

    На манеже все теже хуи

  11. Виктория Дяченко

    Март 11, 2017 at 11:57 дп

    Задрали уже, лучше б оплату за воду понизили. А живём на трёх реках, а цена всё повышается…😡😡😡 СУКИ…..

  12. Руслан Богданов

    Март 11, 2017 at 11:58 дп

    Бывший директор пищекомбината, мужик крутой я при его власти рабртал мы пол тереотрии снесли, теперь ждем боржоми из крана.

  13. Свободный Романтик

    Март 11, 2017 at 11:59 дп

    😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 О нет, Петрович… Лучше бы был бы и дальше Шурко, нежели такой «расклад». 😒 Теперь точно терпилами все будете. 😑 Вам просто сказочно повезло, горожане. 🤗

  14. Свободный Романтик ответил Владимиру

    Март 11, 2017 at 12:00 пп

    Владимир, у тебя градация только по союзу, коммунизму и комсомольцам. У вас Капралов между прочим также известный деятель в правильной движухе, и почему-то никто не вспоминает, что он также «комсомолец» и много чего «сделал» в 90-е 😆😆😂 Речь не в том, кто когда и кем был при союзе в молодом возрасте, а в том, что они «сделали» уже будучи после системы (уже имея существенное реальное влияние и деньги), ибо срок этот немаленький и более судьбоносный для нашей сегодняшней реальности. И кстати если так под одну гребенку мести, то многие бы давно не были бы руководителями оставшихся предприятий и организация, а на их место по такой «логике» нужны были бы барыги с улицы. Петрович это тема хороша и без далекого прошлого, потому как за 27 лет всего было намного больше, чем когда он(и) раздерибанили комс.кассу. Удачи.

    • Лепетун

      Март 11, 2017 at 2:51 пп

      Ти Свободний Романтик, щось такого напоров «всякого про ніякого» що й не пойнятно попід який ти берег чи посередині пливеш.
      У всі часи люди поділялись у своїх дійствах, уподбаннях на три різновиди такі: що природньою своєю діяльністю, ще з дитячого садку, школи, ПТУ чи ВНЗ, комсомольсько-партєйних організаціях, спочатку інстинктивно (генно-рефлекторно) а потім і ментально бачили себе и проявляли за сенсом: аби лише вкрасти, прихватити,обшахраювати, обдерти усіх підряд, навіть своїх корешів чи дружбанів.
      Другі були такі, що в поведінці своїй притримувались праведних правил, на які їх наставляли в порядних родинах, у тих же дошкільних, шкільних, післяшкільних навчальних закладах та тих же політгромадських колегіумах.
      І третії були і є такі, якім все було «паралельно» — ні вкрасти,ні заробити.
      Так от цих праведних, разом з паралельними, і колись, і зараз, було і є більше ніж тих перших.
      Однак верх у сучасному нашому демократично-право чи криво-вому «обчестві» отримали й тримають от ті «перші» лідери нації різношерстні за гаслами, політпартіями, партєйками, але однакові за хваткоручністю.
      Це стосується і нашого міського укладу.Що у владі, якщо передивитись склад і Ради, і іконкому, і у обслуговуючих населення різних комунслужб (назва яка на диво на комунізм чи комізм натякає) і просто підприємствів, які ще дригаються, а особливо які вже здихають чи здохли, що у місті, що на селі.
      Чого колгоспи, радгоспи себе не виправдали ? Бо селяни вкалували, а начальство розкрадало нароблене, а ще вище покривало, бо з ними ділились, а це були тіж райкоми, горкоми, їх функціонери звичайно вищих за званнями посадами, якій по сьогодні при ділах і між іншим зі своїми ідейологічними противниками на грошових справах дуже навіть мирно співіснують.
      А чого, к примеру, приватизацію, шляхом прихватизацій придумали тіж високі чини та їх вчені-клєрки?
      Бо ще у радянщину от ті перші так вже накралися та набили статків у загашники, що виперало зі схованок, от і потрібно було їм пристроїти грошики у дєло.
      От і попристраювали.Спочатку начебто роздали підприємства їх власникам — народу трудящому, а потім створили такі умови для роботи, що підприємства посадили у банкрутство завдяки першпорядковому прихватуванню паливно-енергетичного комплексу країни, а потім задушили так звані акціонерно-народні підприємства цінами на енергетичні ресурси (електрику, газ, бензин, та інші енергії).
      Пізніш за напрацьваними схемами пішли просто на обшахраювання народу через банки, кредитні союзи, та скуповування акцій за безцінь, розпайованого майна і земель у селян і таке інше.
      Жоден же наш олігарх став ним завдяки заробленим на Сибіру грошам на золото, алмазо чи нафтовому добуванні.
      І всі воні ці олігархи фактично з комсомольсько-партяйницького кагалу от тієї першої категорії хваторучкастих.
      От є один у місті руководитель Комунальник який до комунальної посади працював в сфері первинної освіти, їздив на роботу, як кажуть люди, на лісапеті.Став комунальником — зразу пересів на Джіпа.Хоча самЕ те комунальне підприємство із його звітностей ледь кінці з кінцями зводить, як і інші, які також на паперах «потерпають».
      Якось один чоловік приїхав із Польщі та розповідає: «Приїхав у Краков, вийшов з поїзду та зразу думаю треба порівняти ознаки Кракова з нашим Первомайськом. Що мов у них не так, що у нас не таке. Дивлюсь начебто зразу щось очі муляє якась така виразна різниця.Придивляюсь,придивляюсь.Що ж то не таке.
      А потім осяяло. Джипів то у Кракові взагалі не бачу.Не то що у нас. Від гордості за рідне «багатюще» рідне место ледь не втратив свідомість. Але зверескнув сам собі підсвідомо: «Слава Україні, Слава нації, Україна понад усе» зразу полегчало.Але підійшов якийсь поляк на ті мої галасування та й пита: «А цо то йє, «понад усе» — це й понад і власний нарід країна ваша». А я відповів питанням: «Пан провокатор?». Та й пішов з погордою шукати роботу у якось пана, може й такого ж як і той провокатор.

  15. Анаконда

    Март 11, 2017 at 7:59 пп

    На арене все те же….Воруем дальше!

  16. ************1

    Март 11, 2017 at 11:21 пп

    Обращаюсь к СБУ
    Обратите внимание на этот сайт. Хватит получать бюджетные деньги ни за что! Начните работать и найдите хозяина этого сайта! Сайт явно работает против власти и партии БПП, в частности, против Михаила Владимировича Талпы и его команды! Это не допустимо, чтобы вы молчали, пора этих хозяйвов сайта к ответственности привлекать! Слишком много они пишут!

    • Володимер

      Март 12, 2017 at 12:02 дп

      А слобода слова, слобода на думки, на вольне мислення і висловлення.А дімократія, за яку боролись Слобода, Правий сектер на майдані.
      Це що дарма було.Чож тоді ти до майдану не требував сбу втрутюватись.
      Вигадував до кого причалити наверно.
      От тепер маємо.І майдан вже не майдан, і влада не та, і сбу вже виновне.
      От таких от флюгерів і отой бардак в країні, які то туди хиляться, то в іншій бік вертяця.

      • ого

        Март 12, 2017 at 8:13 дп

        та шось ти багатокрапка ще не державною мовою гримаешь, та буде твiй Талпа прокурором, а чому проти бпп ?- так незабаром вони вже втiкають всi та купляють маетки в Iзраiлi, Iспанi………

    • Бабулька седовласка

      Март 13, 2017 at 8:50 пп

      Сдаётся мне, мил-человек, что ты стукачок(( таких как ты надо было ещё в школе из рогатки расстрелять

  17. Михаил

    Март 12, 2017 at 10:43 дп

    Хана водоканалу.

  18. Михаил

    Март 12, 2017 at 10:43 дп

    Хана водоканалу.теперь точно.

  19. Toha

    Март 16, 2017 at 8:21 дп

    Согласен,это как колода карт,все те масти только уже в разных местах!!!А кто такой Дима Малышевский???Пидарас который сначало развалил,а потом под себя подмял завод «Южный Буг», вместе со своей,на тот момент любовницей Надей Грыцюк!!!Кого вы поставили,кто нормальный руководитель???Люди вы что вообще спите!!!Пиздец!!!

  20. Анаконда

    Март 27, 2017 at 8:47 дп

    Люди не спят,им все по х….