Новости 13 марта 2017

В Первомайській міськраді заявили, що виділили 1,15 млн грн на будівництво свердловини та водопроводу по вул. Партизанської іскри

Днями депутат Первомайської міськради звернувся до голови Миколаївськї ОДА Олексія Савченко з заявою про «зникнення» 650 тис. грн, виділених на буріння свердловини. Первомайські чиновники спростували цю інформацію та заявили, що в 2017 році иділили 1,15 млн грн на будівництво свердловини та водопроводу по вул. Партизанської іскри.

Виявилось, що в міськраду жоден депутат з подібним запитом не звертався, але зважаючи на суспільний резонанс, чиновники надали роз’яснення:

«Вулиця Партизанської іскри (Поронівка) відноситься до міста Первомайська, але знаходиться на землях Первомайського району на відстані два кілометри від останнього технологічного колодязю централізованого водопостачання, тому централізоване водопостачання вулиці відсутнє і мешканці мікрорайону „Поронівка”, вул. Партизанської Іскри, користуються привізною водою. Питання забезпечення питною водою мешканців вул. Партизанської іскри розглядається декілька років».

Проблема тягнеться вже не один рік та виллється бюджету в копієчку:

«Для здійснення централізованого водопостачання необхідно було б побудувати водопровідну мережу довжиною 5,5 кілометрів, діаметром, не менше 85 мм., та насосну станцію підкачування з резервуаром запасу води не менше 200 м3 біля пологового будинку по вул. Радянській. Для цього необхідні кошти в розмірі не менше ніж 5,0 млн. грн. в цінах станом на 01.05.2013 року. Тому, почав розглядатися більш дешевший варіант забезпечення водою: Необхідно пробурити одну артезіанську свердловину глибиною 100 — 120 метрів з дебетом води не менше 3-5 м3/год., обладнати свердловину насосом та водонапірною баштою об’ємом 15-30 м3 та збудувати вуличний водопровід загальною довжиною не менше ніж 0,5 км. (Проект повинен бути комплексним, оскільки, не отримає позитивного висновку будівельної експертизи)».

Зважаючи на складність робіт, було прийнято рішення бурити свердловину:

«З ініціативи міського голови Дромашко Л.Г. 07 липня 2015 року були проведені загальні збори мешканців будинків по вул. Партизанської Іскри.
Загальними зборами було прийняте рішення, що будівництво вуличного водопроводу здійснити за рахунок коштів мешканців вул. Партизанської іскри, а свердловину, башту, насосну станцію збудувати за рахунок бюджетних коштів. В подальшому мешканці відмовилися від дольової участі в будівництві водопроводу. В 2015 році бюджетом міста Первомайська кошти на розробку проектно-кошторисної документації та на будівництво не виділялися.
В 2016 році бюджетом міста Первомайська виділені кошти в сумі 670,0 тис. грн. на будівництво свердловини та водопровідної мережі по вул. Партизанської іскри в м. Первомайськ, у тому числі виготовлення робочого проекту та експертизи».

Влада обіцяє вирішити проблему водопостачання вже в цьому році:

«Для здійснення геологічних, геофізичних, топографічних вишукувань та розробки проектно-кошторисної документації необхідно виділити земельну ділянку, розробити проект землеустрою, оскільки, земельна ділянка знаходиться за межами міста, на території Первомайського району. Станом на 20.09.2016 року оформлена державна реєстрація речових прав на земельну ділянку і виконані геологічні, геофізичні, топографічні вишукування та розпочата розробка проектно-кошторисної документації. Станом на 23 грудня 2016 року отриманий позитивний висновок державної будівельної експертизи за № 15-0699-16. Із виділених в 2016 році 670,0 тис. грн., сплачено за виконані проектно-кошторисні роботи в сумі 207,518 тис. грн., а залишок коштів в сумі 462,482 тис. грн. повернуто до міського бюджету. Згідно розробленої документації, кошторисна вартість будівництва складає 1362,088 тис. грн. Бюджетом міста Первомайська на 2017 рік виділені кошти на будівництво свердловини та водопровідної мережі по вул. Партизанської іскри в сумі 1150,0 тис. грн.»

5 Комментариев

 1. Голда Дерибос

  Март 13, 2017 at 4:19 пп

  Остается только документально подтвердить наличие этих «выделений» как факт финансирования.
  И просветить городское и Пороновское обчество к кому из подрядчиков эти «выделения» уже протекли или еще продолжают протекать и где же та артезианская вода на Пороновке.
  Кажется пару лет назад на Фонтан «Черёмухой покрылся» на входе в Центропарк тоже денежки выделялись. А как освоены, кем, что-то обществу не сообщали на местном громадском сайте «Первомайск Инфо».
  Также как и относительно «строительства века»: очень «удобного» к использованию «КУКУДРОМА» в том смысле, что мало кому ведомо:
  во сколько он обошелся казне народной и кто на той «стройвеке» заработал бабло нехилое и стоило ли то все той сумме, которую на то «Way — Чудо века» было затрачено или может списано-приписано на «скрытые объемы работ, дополнительные непредвиденные расходы и прочие финансовые загогулины.
  Время не так уж много прошло, можно и прояснить.

 2. 1506

  Март 13, 2017 at 8:51 пп

  А что розвязка возле пушки стала хуже чем была ,или пишущие алкаши стали меньше в нее вебоватся!!!!!

  • Просто Маша

   Март 14, 2017 at 7:10 дп

   Думаю не стала, а осталась, товарищ из 1506.
   Особенно в пору, «когда зима снова неожиданно нагрянула». Или как вариант: «Первый снег — первые проблемы».
   А остальном, если не брать во внимание описуемое на Первомайске Инфо, «все хорошо, Первомайская Маркиза, все ХАРАШО».

 3. Руслан Богданов

  Март 13, 2017 at 9:50 пп

  Новые хотят воровать, у них политический век короткий!

  • Ундер-сюрприз

   Март 14, 2017 at 10:37 дп

   Руслан, мысль верная.
   Однако есть некоторое дополнение.
   Чаще менять надо.
   Чтобы не успевали они сориентироваться, пристроиться у кормушке.Позитив будет же в том, что любой пришедший хочет или не хочет, а хотя бы для видимости хоть минимально, но будет наводить порядок, чтобы авторитетом обзавестись перед населением, владой, подчиненными работниками.
   И так по очереди каждый вновь пришедший хоть по чуть-чуть, будет наводить порядок.
   И смотришь так лет через 100-200 может и полный порядок в Водоканале настанет, в городе, в районе.
   А потом и в области, а потом и в Украине, в целом.А потом за планету возьмёмся, за Вселенную.
   Бо ж мы «Понад усе!!!!».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top