Новости

Первомайці заборгували за тепло майже 11 млн грн

1.0K

13 березня 2017 року під головуванням начальника управління житлово-комунального господарства Т.Троян за участю секретаря Первомайської міської ради С.Бондарчука відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

На початку наради посадовці доповіли про виконання доручень отриманих на попередньому засіданні. Керівники-комунальники прозвітували про роботу очолюваних підприємств та доповіли про стан справ на мікрорайонах, що ними обслуговуються. Під час наради присутні обговорили необхідність обстеження відремонтованих в 2016 році міських доріг з метою визначення площин пошкоджених ділянок для відновлення дорожнього покриття за рахунок виконавця робіт, відповідно до укладених договорів. В.о. директора КП «Первомайський міський водоканал» С.Бойчук повідомив про кількість поривів на міському водогоні. Також присутні обговорили заходи з нагоди святкування Дня працівників ЖКГ (17.03.2017 року).

Під час заходу начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян поінформувала про початок, з 20 березня 2017 року, проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська та закликала керівників комунальних підприємств до активної роботи в напрямку приведення прилеглих та закріплених територій до належного стану. Між іншим повідомила, про семінар, який відбудеться 22, 23 березня 2017 року під головуванням Асоціації міст України.

Директор КП «Тепло» повідомив про ситуацію на підприємстві та можливе відключення підприємства від газопостачання, у зв’язку з відсутністю проплати. Нагадаємо, що заборгованість населення перед КП «Тепло» станом на 14 березня 2017 року становить 10 792,4 тис. грн..

Заступник начальника управління ЖКГ міської ради з питань благоустрою, розвитку та експлуатації житла В. Шевченко запросила керівників комунальних підприємств прийняти участь в семінарах, які пройдуть в місті Київ на базі інституту Муніципального Менеджменту з 20 по 28 березня 2017 року.

За результатами наради посадовим особам були надані відповідні доручення для відпрацювання в межах своїх повноважень.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска