Главные новости

Аваківські ушльопки кришують наркоту, а «риги опірилися», — АТОшник з «Правого сектору» про ситуацію в Первомайську [ФОТО, ВІДЕО]

3.3K

Сьогодні, 14 березня, у Миколаєві АТОшники та активісти «Правого сектору» з різних куточків області вийшли на марш до Дня українського добровольця. Хода пройшла від пам’ятника Тарасу Шевченку до пам’ятника Героям-ольшанцям. Серед присутніх були і представники Первомайської громади, повідомляє «Первомайськ.Інфо».

АТОшник з «Правого сектору» заявив, що військові вже втомились спокійно спостерігати за тим, що відбувається на мирній Україні, коки они відстоюють незалежність країни на Сході. У Первомайську процвітає торгівля амфетаміном, яку «кришують Аваківські ушльопки», а колишні регіонали  і далі продовжують дерибанити землю та підприємства:

«Дуже прикро повертатися з бойових дій і бачити, що тут відбувається. Діюча влада абсолютно нічого не робить, а АвакІвські ушльопки кришують наркоту. Дуже пикро все це бачити. Амфетаміном заповнено місто Первомайськ. Дуже прикро бачити, що «риги» опірились, деребанять далі землі, комунальні підприємства. Я не знаю як у вас, а у нас в місті Первомайськ саме так».

19 Комментариев

  1. ?

    Март 14, 2017 at 2:36 пп

    Гришка а ты видел как когда ты начал балаболить, все развернулись к тебе спиной и ушли, а ты остался как обосранный!

  2. ого

    Март 14, 2017 at 3:53 пп

    Невже не видно та не чути — хто поганий, а хто хороший? Люди схаменiться, яку державу ми профукали, якiсь бандити коломойськi та парубiя морочуть голову всiм нормальним людям, та не тiльки морочать, а вбивать та знущаються з неньки. Де вони взялися?

  3. Вечера

    Март 14, 2017 at 5:34 пп

    Вчора на Інтернеті показали, правда трохи з запізненням, як одне глистоскотиняче тварюко бахнуло пожилому ветерану військовому своєю фашистськоналаштованою макітрою у обліччя, коли той чоловік намагався щось придурку пояснити.
    Так от перед тим епізодом те фашистське чмо також щось бакланило про свої та побратимські поняття про героїзм, патриотизм.
    За лексикою, як вже неодноразово було демонстровано на різних заходах, організовуваних Правосекторною команією, лексика Грині нашого від лексики того тварюка, на ймення Дмитро Резіченко, далеко не віддійшла.
    Слава богу, що наш Григорій головою не користується, бо значить там щось міститься нормальне в сенсі мислетворяче.
    А от речівки таки, Гриня, треба корегувати.

  4. Денис

    Март 14, 2017 at 6:26 пп

    Пані, Вечеря, на пошуковому Гуглі те контужене себе йменує Дмитро Різниченко. Чогось з Кривого Рогу.
    Це одне.
    Друге: щодо «колорадських ленточек».
    От та муарова лєнта (така дратівлива) є на колодках 3-х Орденів Слави, на колодці медали «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-45 г.г.» і на медалі «За восстановление угольных шахт Донбасса».
    Тож тепер зрозуміло чого ті ленточки так нащадків мусоліні, франко, гітлера, гімлера, гебельса та інших коричньових дратують.
    За пращурів їм образливо, виходить-що.
    Ще є медали за оборону різних геройських міст України, а от щось медалі за оборону Лембергу, Тернополю, Рівного, Луцька чогось не зустрічалось.
    Але то мабуть за того, що у фашистській Германії були запроваджені нагороди «За визволення» тих міст, якими СС «Галичинських» вояків нагороджували.
    Треба Вятровича попитати, «видатного» чи може вже й «надвидатного» історика, з тих що розвелось у нас, як тарганів у поганого господаря чи клопів на його собаці.

  5. ого

    Март 14, 2017 at 6:28 пп

    Мне аж прАтивно, когда слышу — у нас нет бандеровцев и нас не надо от них защищать……………

  6. Дромашко приколистка

    Март 14, 2017 at 8:57 пп

    Гришка наговорил много. Теперь он на гривен 100, а то и 150 будет дороже стоить!

  7. Алекс Денисов

    Март 14, 2017 at 11:42 пп

    Гриша) повеселил)
    Гришка АТОШНИК?))) Вот это новость!)))

    • Гриша

      Март 15, 2017 at 6:54 дп

      Так, я АТОшник, я воював у мами пiд юбкою. Я герой. Менi потрiбна на города.

  8. Наталія

    Март 15, 2017 at 12:43 дп

    Видно зачепив Григорій первомайських наркоманів за живе… Реакція миттєва… Прийміть дозу і заспокойтесь…

  9. Полицейский Швейка

    Март 15, 2017 at 1:02 дп

    А гриня давно мозгов набрался?
    Чего он не ответил по закону, раз такой правильный. Забыл как от ментов прятался под юбкой.

  10. Люси

    Март 15, 2017 at 1:14 дп

    Люди будьте добріще,навіщо такі зловісні слова кидати в адресу Григорія! Якщо за живе вас задів-зробіть висновок!шановні Первомайці починайте кожен з себе -дивіть ся за собою,своїм образом життя,своїми дітьми-саме з них починається нова Україна,розповідайте дітям,що можна а що ні,а не пишіть грубих коментаріїв в той час коли ваша дитина курить або ще чимось займається…

  11. Ленин

    Март 15, 2017 at 2:02 дп

    Идите на ХХХ с Первомаиска всраные правосеки и все буде добре!

  12. Бабай

    Март 15, 2017 at 8:26 дп

    Гришка-атошник,……… что вы там курите ?????? откуда травка???????

  13. Витьок

    Март 15, 2017 at 9:52 дп

    Шо тут у нас такое творится. ОПГ Ахметки, Каламойши, Парашенка, Фирташа, Авакяна в открытую начали деребанить капиталы друг-друга? Скоро сольют всю эту бутафорскую гиднисть и незалежнисть в унитаз вместе с хероями и сотнями всякими. Блокада и национализацыя предприятий Ахметки и Каломойши -это первый звоночек. Готовтесь тикать из страны если наскакали на новое гражданство.

  14. Дромашко приколистка

    Март 15, 2017 at 4:37 пп

    Кстате, есель кому нужны Гришанькины услуги, ну там говняшками кого облить или просто поорать на митянге, то без уселяких сомнений бегом ко мне в кабинет и мы все сделаем. Гришаньяка ж мой прикормленный малыш. Я его финансирую, я ним рукаважу.

    Для однопартийцев организуем скидачку!

  15. ww2awardstup

    Март 31, 2017 at 5:40 дп

    У нашей компании на интернет-сайте собраны ордена и медали 2 Мировой войны Союза, Третьего рейха, стран союзников по антигитлеровской коалиции.

    2я мировая война завязалась 1.09.1939 г. в четыре часа 45 мин с выстрелов германского броненосца «Шлезвиг-Гольштейн» по полуострову Вестерплатте, являющегося собственностью Польше. Так началась наиболее кровопролитная война в истории человечества, соучастие в какой примет 61 государство и будет задействовано свыше 80% населения земного шара, её деяния развернутся на территории 3 континентов, а морские сражения в 4-х океанах.

    Сражения продолжатся до 2 сентября месяца 1945 года, в то время, когда после использования ядерного оружия по городам Хиросима и Нагасаки на крейсере «Миссури» Страна япония подпишет акт о безоговорочной капитуляции.

    Сотрудники нашей фирмы попытались подобрать наиболее развернутую online коллекцию орденов, медалей и прочих наград, те что вручались героям как победившей, так и проигравшей стороны. У нас на нашем сайте собраны ордена да и медали Великой отечественной войны СССР, 3-го рейха, держав союзников по антигитлеровской коалиции.

    https://ww2awards.info/nagrady_francii.html