Блоги 14 марта 2017

У Верховній раді України підтверджено наявність Коаліції у складі 5 депутатських фракцій

До складу Коаліції, як і в кінці 2014 року, входять Блок Петра Порошенка, «Народний фронт», ВО «Батьківщина», «Самопоміч» і Радикальна партія.

Нічого так очевидно й достовірно не підтверджує факт існування Коаліції, як спільна участь у розробці й затвердженні законів. Уповноважені представники цих фракцій, а від «Народного фронту», «Самопомочі» й Радикальної партії особисто їх керівники М.Бурбак, О.Березюк та О.Ляшко написали і 14 березня 2017 року внесли на розгляд Верховної ради законопроект 5520. Від ВО «Батьківщина» за дорученням Юлії Тимошенко законопроект підписав заступник голови партії народний депутат С.Власенко.

Символічним є те, що саме об’єднує коаліціянтів — це антинародна й антидержавна спрямованість їх спільних законопроектів. Законопроект 5520 є антиконституційним, це ясно з його змісту й слідує із висновку Головного науково-експертного управління Верховної ради, але це не зупиняє політиків. Вони різко розширюють повноваження державних органів щодо знищення місцевого самоврядування і руйнації країни зсередини, чиновники зможуть тепер не тільки ліквідувати сільські громади, але й межі районів, а це прямий шлях до розвалу Украіни і втрати її соборності. Скасовуються повноваження районних, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, Верховної ради АРК Крим щодо встановлення меж населених пунктів, районів та областей — все це перебирає на себе Кабмін.

Тобто, грабуються навіть окуповані території, тож постає риторичне питання: захочуть вони після такого вернутися під українську юрисдикцію ?!

Народний депутат Украіни Аркадій Корнацький

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top