Блоги 14 марта 2017

У Верховній раді України підтверджено наявність Коаліції у складі 5 депутатських фракцій

До складу Коаліції, як і в кінці 2014 року, входять Блок Петра Порошенка, «Народний фронт», ВО «Батьківщина», «Самопоміч» і Радикальна партія.

Нічого так очевидно й достовірно не підтверджує факт існування Коаліції, як спільна участь у розробці й затвердженні законів. Уповноважені представники цих фракцій, а від «Народного фронту», «Самопомочі» й Радикальної партії особисто їх керівники М.Бурбак, О.Березюк та О.Ляшко написали і 14 березня 2017 року внесли на розгляд Верховної ради законопроект 5520. Від ВО «Батьківщина» за дорученням Юлії Тимошенко законопроект підписав заступник голови партії народний депутат С.Власенко.

Символічним є те, що саме об’єднує коаліціянтів — це антинародна й антидержавна спрямованість їх спільних законопроектів. Законопроект 5520 є антиконституційним, це ясно з його змісту й слідує із висновку Головного науково-експертного управління Верховної ради, але це не зупиняє політиків. Вони різко розширюють повноваження державних органів щодо знищення місцевого самоврядування і руйнації країни зсередини, чиновники зможуть тепер не тільки ліквідувати сільські громади, але й межі районів, а це прямий шлях до розвалу Украіни і втрати її соборності. Скасовуються повноваження районних, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, Верховної ради АРК Крим щодо встановлення меж населених пунктів, районів та областей — все це перебирає на себе Кабмін.

Тобто, грабуються навіть окуповані території, тож постає риторичне питання: захочуть вони після такого вернутися під українську юрисдикцію ?!

Народний депутат Украіни Аркадій Корнацький

8 Комментариев

 1. ЙЦУК

  Март 14, 2017 at 11:46 пп

  Продался сайтик Аркашке!

 2. Полицейский Швейка

  Март 15, 2017 at 1:04 дп

  Корнацкий правильно говорит.

 3. Местный

  Март 15, 2017 at 1:44 пп

  Да корнацкий первая падаль,которая готова предать всех и всю заради личных интересов его бизнеса как в Украине так и в рашке.скотыниняку на гиляку за его протухшие яйца.

 4. Жорж Милославский

  Март 15, 2017 at 5:20 пп

  Аркадий сам по себе интересный экземпляр!) Ему все и все пофиг! У него есть — ОН! Точка!

  Его можно любить или не любить, но то, что он спокойно вздрючит всех ради своей цели — факт! Плохо, что он всех кидает — это минус! Но, ему плевать!

  Если его не остановить — будет плохо всем! Все недооценивают всего масштаба проблемы под названием — КОРНАЦКИЙ! Зря!

  Увидимся, друзья!

  • Местный

   Март 15, 2017 at 8:39 пп

   ЖоржуЖоржу! Прав на все сто и врага недооценивать нельзя,но зная эту мразину Корнацкую скажу одно по натуре он бздун и это не обговаривается,проверено и скоро все это узнают. Он боится людей,которые нагло и не боясь идут ему против шерсти.увидемся.

 5. Chante Cunha

  Апрель 22, 2017 at 5:47 дп

  have you thought about expanding more on this topic ? Ubersuggest girl.

 6. corburterilio

  Апрель 26, 2017 at 5:51 пп

  I just couldn’t go away your website before suggesting that I extremely enjoyed the standard info a person provide on your guests? Is gonna be again steadily in order to check up on new posts

 7. Фёдор

  Март 22, 2019 at 3:49 пп

  ТАМ ЖИД ШКИТИН И НИКИТИН У АРКАШИКА,ТЕ ЕГО СОЛЬЮТ ПРИ ПЕРВОЙ ВОЩМОЖНОСТИ. ЭТИ ДВА ЖИДА ЭТОГО СТАРОГО ДЕБИЛА РАЗВОДЯТ И ГРАБЯТ НЕ ПОДЕТСКИ. ШКИТИН КУДА ГНИДА БУДЕШЬ БЕЖАТЬ,НУ АРКАШИК УСПЕЕТ УБЕЖАТЬ,А ИЫ ГнИдА КУДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top