Николаев

Замглавы Еланецкой РГА похитили и выбросили в соседней области

2.7K

На Николаевщине, в поселке Еланец, двое неизвестных похитили заместителя главы Еланецкой РГА Ольгу Гулину. Ее выбросили в лесу в Кировоградской области. Об этом сообщает интернет-издание «Мой город» со ссылкой на «Преступности.Нет».

Изданию о нападении сообщил сын Гулиной. По его словам, произошло это днем 15 марта. Около 14:00 Ольга Гулина садилась в свой автомобиль «Toyota Land Cruiser». В этот момент на нее напали двое мужчин в капюшонах и с прикрытыми одеждой лицами, приставили к ее горлу нож и усадили в ее же автомобиль.

«Они вымогали деньги, но денег не было. Они возили ее полдня, после чего выкинули в лесу. Она всю ночь буквально на дереве провела, а рано утром добралась до ближайшего поселка, где вышла на связь», — сообщил сын чиновницы.

Он также добавил, что бандиты били ее. По мнению пострадавшей, нападение на нее было организовано и совершено «по наводке», но при этом, как говорит сын пострадавшей Алексей, она не связывает это преступление со своей деятельностью в Еланецкой РГА.

9 Комментариев

 1. дрон

  Март 17, 2017 at 12:22 дп

  Хороший автомобиль у Ольги гулиной, тойота ленд крузер. ?

  • ого

   Март 17, 2017 at 1:02 пп

   Ну давайте всiх позбавим маеткiв та авто тiльки за те, що вони «януковськi» ,
   ви не бачите що заробив яйценок, яресько, пагубiй, тупчитта,вальцмани гончаренкi
   — якщо залучити до цього що зароблено на кровi та костях людей,
   але це не про януковськiх, тодi був мир та люди всi взмозi бiльш менш заробити на нормальне життя.

  • Маркиршейднер горний

   Март 17, 2017 at 1:09 пп

   Був…. и ісче буде.
   Як і бандити. Чим більше Крузерів різних тим більше бандитів однаковіх.
   І нічого дивного.Якщо згадати наші повідомлення преси часів 90-х років то там повідомлялось що на річці Єланці виявлені такі величезні запаси золота і його видобуток можна робити як ото пісок в карьєрах колупають — відкритим способом.
   Та так його там багато, що те видобувовуване золото у величезних кількостях золото підірве всю економіку світу,бо ціна у світі золота впаде до вартості чорного брухту.
   Тому ті видобування були заборонені. Мабуть до подорожчання металобрухту.
   От місцева влада Еланицька мабуть таки тишком-нишком ночами колупає те золото, як рівнинчани чи житомирчани той же бурштин.
   От і Крузейри у єланинців появляються.
   І Первомайську нашому теж з чогось щось виколупують, бо Крузів у нас також вже багатенько по міст гасають.

   • дрон

    Март 17, 2017 at 9:29 пп

    Маркшейдер не мели дурниць .

    • Маркиршейднер горний

     Март 17, 2017 at 11:47 пп

     Перше що треба сказати це те, що в мене не імя і фамілія Марк Шейдер, а проффесія на яку я не довчився через причину, що не хватає грошів.
     Друге про що можна було може й промовчати це про те, що хтось щось наколупує. То таке. Може й не золото наколупує а щось інше, і не землі, адесь звідкилясь з іншого. На то у нас є контрольні корпційні, прокурорські органи.
     А от те, що про запаси виявлених золотих недрів, про які писалось у нашіх газетах у 90-х роках, то таки правда. Писалось і в центральних государствених газетах тоже.
     Була така золота пора в газетах і про золото, і дорогоцінні всякі іздєлія нашого атамана чи гетьмана Полуботька, сховані царя Петра 1 в Англійських банках на суму, яка могла б бути видана кожному нашому українцю по 173000 фунтів стерлингів датою на 90-ті роки.
     Писалось і про поклади золота на річці Самарка на Дніпропетровщині. І он од нас недалеко у Савранському районі, що в Одеській області недалеко від Кривого Озера. Там даже вже видобували золото, але потім закрили штольні.
     Тож які ж тута дурниці?
     Якшо розібратись, то нічого нема напридуманого.

     • дрон

      Март 18, 2017 at 12:05 дп

      Не вигідно під Савранню золото добувати. Не рентабельно. В Кривому Озері також один мінерал знайшли, але вигідніше набагато землю обробляти чим знищувати екологію. І не дури більше нікому тут голову.

 2. Маркиршейднер горний

  Март 18, 2017 at 9:45 дп

  Щодо Савранського золотомісцеродження інформацією володієте, пан/ні Дрон, вірною.Не вигідно було, бо землі за одного грама золото зпоганили стільки, що якби ту землю подовжували селяни засівати кукурудзою, то зібрали би кілька тон її в чистому зерні.
  Для справки: з кожного нормального качана кукурудзи виходить 60% зерна.
  На те ваше «не дури більше нікому тут голову» припускаю, що ви з якихось свої міркувань не хочете щоб люди знали правду як їх, як та Надя Савченко казала, «обжьобували».
  Тому нагадаю, що у тіж 90-рокові пори ще народу мізки пудрили, яка ми перспективна та велична і багата країна.
  Це про ті «поклади нафти та газу між Харковом та Запоріжжям, які перевершують усі світові разом узяті в 3-4 рази», але «їх поки що неможливо почати видобувати бо знаходяться на великій глибині 5-6 км. і наші вчені інженери працюють над розробкою великоглибинного добувного обладнання».
  Правда після того Харківсько-Запоріжського газово-нафтового облому появилось в нашій проституцької пресі вже таке нове на заміну нафті-газу.
  «На Волині знайдені такі величезні запаси вугілля якого, нам вистачить на 10 тисяч років. Правда воно буре те вугілля, але для ТЕЦів і на опалення придатне.»
  Ну ще чи не найпершим перлом можна згадати от те кравчуківське, в обгрунтування його Біловежських намірів: «Сало у нас є, м’ясо є, цукор взагалі наше біле золото. Так що без Росії ми якось проживемо».
  Як живемо, де те сало, м’ясо, цукор, де от ті по 173000 англіцьких футів зі стерлінгами ???
  Десь мабуть у Єврдопі.
  Так що ти сам/самат не перешкоджай людям бачити чи хоча б чути про «правди», які публікувались до речі у тодішніх газетах 90 р.р. «Урядовий кур’єр» (КМУ), «Голос України» (ВР України), не говорячи вже про різні комірційно-патріотично-номенклатурно-кон’юктурні прислуговуючі обдирникам народу діячам та їх організаціям.
  Тобі, до речі хоча б відомо скільки було цукрових-золотих заводів в Україні до 90 р.р. і скільки на сьогодні залишилось? Так от було 192, залишилось 43 (по статистиці з яких повноцінно працювати можуть то 23, то максимум 36).
  Тому цукор дійсно за ціною — золото.Навіть дрожче. Також як той же газ, вугілля, електрика, вода каналізація, сало, мясо і інше чим колись дійсно була багата окремо взята наша країна.
  У якої люду з 52 млн. повноцінного, залишилось десь — 42-44 млн. голів (при цьому деяких і «скотинячих», як той Ляшко каже).

  • ого

   Март 18, 2017 at 10:06 дп

   Маркиршейднер горний — я тебе пiдтримую, дуже цiкаво та правдиво,
   а головне не боягуз, так продовжуй
   — навчи наших богопiльськiх як треба думати та робити
   — а то вони вже терпили та у скорлупу позаховалися, тiльки верещать iнодi
   — йуююююля ти краща………

   • Маркиршейднер горний

    Март 18, 2017 at 4:05 пп

    Шановний чи може Шановна ОГО, що цікаво то може не так воно й цікаво, а от що правдиво, то таки точно. Зайшовши до архіву газет (тих часів видання) можна й не тільки у тому викладеному переконатись, а й у ще у більшому.
    І на Телебаченні де-чого можна такого дивоватого побачити.
    Наприклад, як наш перший Гарант пояснював, що він глибоковіруючою особою був ще з дитинства, бо йому любов до Бога привили мамуня з бабуньою. А на питання журналіста, як це сумістилось з його перебування в КПРС та з партійними посадами аж до Секретаря (2-го чи 3-го) КП України, і він оком не кліпнувши, пояснив, що вступав у партійність (спочатку у жовтенятя /зваживши на свій рік народження поправився: е ні в жовтенятах я не був/, потім у піонери, а потім у комсомол і потім в Компартію, щоб мститися комунякам за те, що вони знущались над віруючими людьми, піддавали тортурам та знищували священнослужителів, руйнували церкви,палили ікони, церковні книги.Про що йому начебто бабуня з мамунью розповідали і він ще з 6-річного віку вирішив мститись комунякам.
    А на питання: Чого ж тоді пролазив аж у верхи компартійні, щоб непоганенько жити? Пояснив, що по щаблях влади піднімався повище, шоб завдати більшої шкоди комунякам ніж з менших щаблів.
    А не так вже давно на тому ТБ з екрана в інтверв’ю журналісту на питання: Як би Ви знали, що після підписання Акту розлуки з Шушкевичем та Єльціним країна опиниться жебракуючому стані у таком стані, як зараз, то якби ви поставились до того Акту ?, він тут же, не кліпнувши оком, пояснив, що якби знав до якого стану зсунеться країна та народ, то відрубав би собі руку, яка той акт підписувала.
    От тому у нас з країною, людьми, за його ж «мудрими» словами: «Що сталося-те сталося», «Що маємо — те маємо».

    У свій час такі як він у КПРС та КПУ все гаслами та прожектами галасливими займались, за що простий люд доволів критично ставився до компартійців особли від районного чи міського аж до ЦКівського рангу та сами цим ті чиновники компартійні і спалили ту організацію
    Але сьогодняшні партєйці різношерстні за окрасами, назвами та кольорами перебрехали тих комуняк, Нацсоціалістів гітлеро-гебельсівських у десяток крат.
    Саме що цікаве усі ці партії, партійки, рухи, активісти, правосеки, лівосеки, простосеки, усі валують про турботу за народ, а народу тому як тому лосю з анекдоту все гірше, і гірше і стає його все менше та менше.
    Тай не один він там, перевертень, такий прилаштувався при владі і при статках, а й багато інших колишніх комсомольсько-партєйних функціонерів, яків сьогодні голосніш за всіх валують за декомунізацію, демократію, спасіння країни, нації.
    Але тоді виникає питання якщо у нас майже 200 різних партій, рухів які ВСІ ЗА СПАСІННЯ КРАЇНИ, ДОСТОЙНЕ ЖИТТЯ ТА ДОЛІ НАРОДУ, то закономірне і логічно виникаюче питання: На х..віга вас так багато? Щоб розтянути країну геть вже роздягнути народ, і не можна було відшукати крайніх???
    Виходить так.
    До речі тариф: вода+каналізація на сьогодні у Запоріжжі 12 грн., у нас ще з 2010
    17, 54 грн. за те ж саме. І новий, ще в процесі проштовхування, щось біля 40 гривен.
    І народу начебто по барабану: «А я не платив і платить не буду», кажуть деякі розумники.
    Слід нагадати: Так за новими пропозиціями наших благодєтєлів народних за несплату комуналки квартири й будинки забирать будуть, з турботою про той же народ.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска