Новости

Первомайська типографія перебуває на межі виживання: шукають амбітного менеджера

1.1K

Минулого тижня в Первомайську відбулося засідання виконкому на якому розглядали звіти про роботу деяких комунальних підприємств, в тому числі сумнозвісної міської типографії. В котре довелось констатувати — вона перебуває на межі виживання. 

«Обладнання ще застарілих зразків, але воно знаходиться в робочому стані. Сьогодні підприємство не мертве зовсім. Хотілось би його осучаснити. Тут треба думати», — відмітила мер міста Людмила Дромашко.

Пролунала думка про працевлаштування на друкарні молодого амбітного менеджера, який би займався пошуком клієнтів, але, за словами директора підприємства, такий досвід є не завжди успішним.

«Спробу можна зробити. Просто я, буду говорити чесно, побоююсь, що ми будемо платити заробітну плату і (ситуація не зміниться, — ред). Там є комп’ютер, хай їздить шукає, я не проти. Боюсь, щоб не получилось навиворіт як у Херсонській друкарні: 14 душ взяли, розпустили по всій Україні. Вони їздили, директор сподівався, що вони щось знайдуть. Привезли на копійки, а перед цим закупили обладнання не обдумавши  дороге, тепер воно там простоює. Довелось скорочувати менеджерів. Так вони роблять, як робили до цього. «, — зазначив директор КП «Первомайська друкарня» Валерій Дудко.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска