Новости

В Первомайську влада обговорювала необхідність проведення каналізаційної мережі в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів»

951

20 березня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи за участю Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась чергова нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

На початку наради посадовці доповіли про виконання доручень отриманих на попередньому засіданні.

В ході засідання обговорювались проблемні питання: про хід проходження командно-штабного навчання, яке заплановане на 22-23 березня 2017 року; плани щодо проведення заходів з благоустрою і по санітарному очищенню міста; прибирання міських кладовищ; ремонт доріг; необхідність проведення каналізаційної мережі в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів»; звернення громадян щодо ремонту підвального приміщення будинку №10 по вулиці Коротченко та інше.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.

Головне призначення каналізаційних люків – це запобігання травматизму, нещасних випадків і попадання сміття всередину колодязів. Також, при необхідності, люки служать для вільного доступу до підземних комунікацій, з метою контролю або ремонту. Проблема відкритих люків – це перш за все пряма загроза життю. В цілях безпеки, каналізаційний колодязь обов’язково повинен закриватися. Гарантійний термін експлуатації люків декілька років. Коли приходить час, люк суттєво зношується, а це вже, в свою чергу несе загрозу здоров’ю і життю людей.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска