Новости

Місцеві жителі проігнорували суботник в мікрорайоні «Цукровий завод»: прибирати довелось активістам

1.1K

18 березня 2017 року в рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська відбулась акція-суботник по вул.В.Вишиваного (колишня 20 з’їзду КПРС) на мікрорайоні «Цукровий завод», ініційована громадською організацією «Центр Громадянських Ініціатив Південь». Учасниками заходу, здебільшого, були члени громадської організації, оскільки жителі даної вулиці та мікрорайону майже не прийняли участі у суботнику, хоч за кілька днів до акції були розповсюдженні оголошення по мікрорайону та в соціальних мережах.

Зібравшись в зазначений час, учасники почали роботу з ліквідації стихійного сміттєзвалища. А роботи було чимало, адже сміття звозили в кінець вулиці не один день. Під час суботника прибиральники виявили велику кількість скла та металу, яку вирішили здати до пунктів прийому вторинної сировини, а вилучені кошти витратити на благоустрій мікрорайону.

Все, що було під силу активістам та кільком жителям мікрорайону зроблено, але прибирання ще не завершено. За кілька тижнів буде ініційоване наступне прибирання і сподіваємося, що жителі вул.В.Вишиваного поставляться до благоустрою свого району більш свідомо та відповідально.

Первомайці, пам’ятайте, що місто – це наш дім, наше обличчя і привабливість його залежить від нас з Вами – чисто не там де прибирають, а там – де не смітять.

1 Комментарий

 1. Читайте Завидуйте чи Завивайте

  Март 22, 2017 at 7:40 пп

  Вулиця Ерцгерцога «Василя Вишиваного» невідома мешканцям вул.ХХ з’їзду КПРС.От на ту ініційовану об’яву фактично населення вулиці, яким на сьогодні (хто ще живий) по 80-90 років, й не вийшло.
  Та й ніхто людей мешканців цієї вулиці при зміні її назви й не питав.Точніш якесь замутоване опитування намагалась крива на розум наша влада проводити, але більшість мешканців вулиці висловились проти зміни назви, погодились лише ті три-чотири особи, які у владі чи при владі служать щроб догодити свої патронам, а ті обласним, а обласні — київським,а Київські — американцям зайвий раз лизнути генитальені місця заради чергової подачку, яку до речі тута розкрадуть самі ж.
  І взагалі прибирання не вулиці робилось, а, як видно з фототаблиць, прибирали якісь активісти сміття з прибережної зони правого берегу колишньої річки Кодими, яка заросла очеретами та кушірями по руслу і заросла бур’янами по березі
  Хто такий той Василь Вишиваний для мешканців вулиці та для міста так і не є зрозумілим.
  А і Інтернеті написано, що його фактично завали Вільгельм Франц фон Габсбург-Лотринген (1895-1948 роки народження та «жебракування»).Він з родини австрійського ерцгерцога адмірала Австрійського воєнно-морського флоту (!!!!!????? де у той Австрії флот морський взявся!!!????). Член імператорської родини, подорожував, жив деякий час в західній Галичині (!!?*??підпорядкованій Авто-Угорській імперії ще тоді) та також командував якимось підрозділом уланів імперської Австо-угороської армії у Першу Світову війну, який складався (у рядовому складі звичайно) з «українців австро-угорського кріпацтва того ж часу», що мабуть є «великою честю» для сучасної жебракуючої України.
  І ось з чиєїсь, точно хворої голови, цей покійний ерцгерцог опинився на вулиці, мешканці якої будували місто Первомайськ, його підприємства та й саму вулицю.
  От така, Марко х..рня виходить з декомунізацією у Вкравїні в цілому, у Первомайську і на окремій денацікамикомунізованій народно-людській вулиці.
  У розумних людей всі ідеології співіснують,можете переконатись, у тому числі й ліві, навіть успішно управляють країнами.
  У нас же колишні злодюги комуняки компартію у свій час дискредитували, вони ж дірвались до влади під виглядом демократіїв, завели країну у стан — повний пістець та у війну та факетично у стан активної фашизації.
  І обставини переназви тієї вулиці про яку йде мова — тому всему є свідченням.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска