Новости

Первомайські спортсмени завоювали 16 перших місць на Чемпіонаті області з кіокушин карате

895

19 березня у смт. Врадіївка пройшов ХІ Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате. У змаганнях прийняли участь близько 160 спортсменів із Києва, Харкова, Мелітополя, Миколаєва, Первомайська, Снігурівки, Баштанки, Нової Одеси та  Березнегуватого.

Боротьба велася за золото у 28 категоріях. Зазвичай, гостей на відкритий чемпіонат Миколаївської області зустрічає місто, де вже функціонує відділення карате, проте цього року все задумали інакше – і ось чому: саме у Врадіївці невдовзі буде відкрите нове відділення Федерації кіокушин карате Миколаївської області і задля популяризації цього виду спорту на Врадіївщині ці змагання було вирішено провести саме там. І хоч організація чемпіонату була не легкою: змінювалось і місце і день змагань, організаторам довелось на протязі останніх двох днів транспортувати на місце чемпіонату оздоблення для зали та весь спортивний інвентар, до того ж і погодні умови не були дуже сприятливими, проте цей факт лише показав, що турніри, як і раніше проводяться лише на найкращому рівні не зважаючи на усі перешкоди.

На відкритті турніру з привітальними словами виступив начальник Врадіївського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Пелех Михайло Іванович. Лише він відгукнувся на прохання організаторів та люб`язно надав приміщення для проведення чемпіонату. У свою чергу він зазначив, що їх спортивний зал уперше за довгі роки приймає таку велику кількість чудових гостей та спортсменів. За вагомий внесок в розвиток кіокушин карате Михайло Іванович був нагороджений почесним дипломом.

Для первомайських спортсменів цей турнір не був настільки фізично та психологічно важким через те, що активна щоденна підготовка почалася ще з січня місяця перед Кубком Миколаївської області, тому тренування продовжилися у стабільному робочому режимі. Можна відзначити, що рівень спортсменів значно підвищився – про це свідчить той факт, що багато бійців отримали перемогу над тими ж суперниками, яким програли місяць тому у Миколаєві, а отже – працювали не дарма. За результатами змагань із 28 категорій – 16 перших місць  завоювала Первомайська Федерація кіокушин карате. Призові місця розпділилися наступним чином:

золото: Ясногор Тимофій, Куц Олександр, Давиденко Анастасія, Веселовський Віктор, Паланюк Дар`я, Паланюк Назар, Кошелюк Дар`я, Кульчицька Анна, Солтасюк Артур, Куц Денис, Маліцький Владислав, Зенкін Кирило, Рибалка Катерина, Сідельников Дмитро, Майстрюк Поліна, Колесніченко Дар`я

срібло: Натіна Аліна, Дурицький Дмитро, Опанасюк Кирило, Шишков Антон, Руденко Денис, Малков Михайло, Муковін Нікіта, Юр`єв Георгій, Яцишин Максим, Широкінська Дар`я, Спасенко Арсен, Брижатюк Артем

бронза: Бондарєва Дар`я, Бездітний Нікіта, Жмудик Владислав, Борисов Максим, Головенко Владислав, Дорошенко Ксенія, Доценко Іван, Крижанівський Дмитро, Богусевич Максим, Баранюк Сергій.

Первомайська федерація кіокушин карате висловлює подяку начальнику Врадіївського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Пелеху Михайлу Івановичу за підримку, розумінні та допомогу у організації турніру, сіддівській колегії за злагоджену роботу у день змагань та батькам спортсменів, що допомогали у організації змагань: Кузьменко М., Колесніченко О., Пасичнюк М., Середенко В., Солтасюк Н., Муковіну В., Паланюку В., Паланюк Л., Веселовській О., Кульчицькій Н, Гашенко С., Євтушенку О., Бондаренку С.

 

1 Комментарий

  1. Kip Hutten

    Апрель 22, 2017 at 5:47 дп

    thank you for this, i always wanted to know more about this topic.Ubersuggest girl

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска