Новости

Вони знищують ДЮЦНВ, — в Первомайську вихованців центру нацвідродження «вигнали» з приміщення в центрі міста

1.2K

В Первомайську з невідомих причин більше півтисячі вихованців творчих гуртків змушені шукати «притулку» по школам, поки ДЮЦНВ «тимчасово» зкрили за розпорядженням мера міста Людмили Дромашко. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Вадим Чеботар

Чоловік вважає, що влада намагається здійснити рейдерське захоплення дитячої школи:

«В Первомайську» влада» намагається провести рейдерський захват Первомайського дитячо-юнацького центру національного відродження. Хто саме стоїть за спробою так званого рейдерства поки не відомо, але ви всі знаєте що без відома мера та її так званої команди нічого в місті не проходить».

В школі безкоштовно займалось більше півтисячі дітей, які тепер вимушені «шукати притулку» по іншим навчальним закладам:

«Більше п’ятисот дітей м.Первомайськ БЕЗКОШТОВНО займались у гуртках центру,а сьогодні дітей намагаються викинути просто на вулицю, це при тому що за зиму в будинку зроблене опалення,кому вигідно захопити дуже привабливий будинок у центрі міста? Банда рагионалів на чолі зі «смотрящей » від януковича Дромашкой за всі роки грабунку міста нічого не зробили для дозвілля дітей, а тепер вони знищують ДЮЦНВ, в місті крім наливайок та так званих генделиків (барів) нічого немає,от так міська влада переживає за дозвіл наших дітей. Громада звертаюсь до вас не байдужих громадян міста,давайте згуртуємось і не дамо відібрати останній промінець світла і радощів для наших діточок у цьому місті».

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска