Новости

Первомайці зустрілись з визволителями міста від нацистських окупантів

833

22 березня 2017 року у читальному залі міської централізованої бібліотечної системи відбулась зустріч із ветеранами Другої світової війни та «дітьми війни». На зустрічі були присутні члени міської ради ветеранів В.Андрієнко, П.Пшенишнюк, П.Поноченюк, свідок тих подій В.Крістофолі, краєзнавець С.Шевченко та ін.

До бібліотеки завітали школярі загальноосвітніх шкіл міста та студенти, яким було продемонстровано документальний фільм «Звільнення України», підготовлений методистом ЦБС О.Дорошенко. Перед молоддю виступили В.Андрієнко і П.Пшенишнюк, які закликали пам’ятати подвиг воїнів, що звільняли Первомайськ від нацистських окупантів і їх союзників. В.Крістофолі розповіла про евакуацію своєї родини із міста в воєнні роки та про перебування в степах Казахстнану. Краєзнавець С.Шевченко виступив із доповіддю про танковий бій, який відбувся під Первомайськом між німецьким штрафбатом і радянськими танкістами. На завершення, із 73 річницею звільнення м.Первомайська від нацистів присутніх привітала директор міської ЦБС Н.Гончарук.

У заході взяли участь близько 70-ти осіб, які вшанували пам’ять визволителів рідного краю.

11 Комментариев

 1. chch

  Март 24, 2017 at 8:13 пп

  нажаль не всіх нацистів наші діди добили… залишилося ще їх в місті чоловік 40… бандеропітеків…

  • Тiкай з села

   Март 25, 2017 at 8:03 дп

   Яков Кедми: Если на Донбасс войдут российские войска, то мало не покажется

   • Тiкай з села

    Март 25, 2017 at 8:59 дп

    на ютубе

 2. козак

  Март 25, 2017 at 8:46 дп

  Не зря вас кацапы за людей не считают.

  • Тiкай з села

   Март 25, 2017 at 9:00 дп

   проте «вас» люблять……….

  • козаку

   Март 25, 2017 at 12:45 пп

   Так ми і є русичі. Якщо метрополія (Київська Русь) в занепаді, то бувша колонія (Російська федерація) допоможе воззєднатися та вигнати всю цю єврейську нечисть що зараз геноцид українському народу робить.

   • козаку

    Март 25, 2017 at 12:47 пп

    єврейсько-галичанську нечисть.

   • козак

    Март 25, 2017 at 2:01 пп

    Слово русич — искусственное! Скажи ,
    а как же называть тогда женщину.Дело не в том любят не любят,а в том ,что и вы будете так же отгребать))) И если они сюда доберутся то будут не освободителями как вы думаете,а победителями!Разницу улавливаете!

    • Тiкай з села

     Март 25, 2017 at 2:53 пп

     Як було добре до Кравчука жити — завжди сусiди i гадки не мали — хто татарiн, хто гуцул,хто рускiй, а хто румин., жили нормально, поки западенцi згадали, про бандерку — точнiше настрополив хтось……..

    • СССР

     Март 25, 2017 at 3:08 пп

     В Крыму и на Донбассе русские ведут себя хорошо. Лучше чем наши фашисты с нашим народом.

 3. Даник

  Март 26, 2017 at 11:18 пп

  А хто ті визволителі так і непонятно.
  Один, той начебто у воєнній формі, то мабуть визволитель.
  Але чогось навіть імені його не названо.
  Чи за того, що ще до сих пір, то є військово-конспиративний захід, чи просто щоб наші «дійсні» визволителі України, які «воювали на аж чотири фронти зразу» у Карпатських лісових схронах, не терирозували того ветерана учасника БД ВВВ за те, що у нього на колодочці медалі «За Побєду над Германией в войне 1941-45 г.г.», чи Ордену «Слави» побачили муарову стрічку, яку хворі розумом і совістю засвідомичені «Славики»,»Понад-усешники» чогось називають «колорадською».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска