Новости

В Первомайську підбили підсумки багатоступеневого командно-штабного навчання

791

23 березня в приміщенні Первомайської міської ради підбито підсумки багатоступеневого командно-штабного навчання та комплексної інспекторської перевірки Первомайського району та міста Первомайськ, яка проходила в той же період. На засіданні головував перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола  Панасенко. На початку Микола Анатолійович привітав усіх присутніх із завершенням зазначених заходів, висловив слова вдячності керівництву міста та району за активну участь у підготовці та проведенні командно-штабного навчання, професійні дії в ході відпрацювання навчальних питань та належну організацію цивільного захисту на закріплених територіях.

В рамках засідання, до відома присутніх доведено інформацію про результати перевірки, рівень готовності до дій органів управління і сил цивільного захисту, під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій  природного та техногенного характеру. Також, члени комісії розповіли про результати перевірки порядку оформлення та ведення відповідної документації, стану організації роботи з виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, інших законодавчих та нормативно-правових актів щодо вжиття заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, дотримання усіма відповідальними особами норм законодавства тощо.

Підводячи підсумки Микола Панасенко підкреслив: «В рамках інспекторської перевірки та командно-штабного навчання визначені сильні сторони в організації роботи у сфері техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту, але є й ряд недоліків, які потребують негайного усунення. В цілому стан готовності Первомайської районної та міської ланок  Миколаївської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту оцінюється, як така, що спроможна виконувати завдання за призначенням».

2 Комментариев

 1. Айвенго

  Март 24, 2017 at 9:59 пп

  Чего у бондаренка выражение лица на всех фото как у дауна?

  • Ткач

   Март 25, 2017 at 11:14 дп

   Як же ти, однак, никичемно Айвенго поступаєш.
   Зразу видать грубиян з — за бугору британського.
   Шо ніззя було просто намекнути, наприклад, «А ну, шановні, у кого тамечки на світлині вираз лиця неправильний, нервологічно-психіатричній».Дивишся і співпали висновки дописувачів із твоїм, або розширились за кількістю зоображених на фото осіб.
   А ти от так напряму, бах і на тобі: вже ти й сам визначив.
   Ніякого пространства для творчості для інших оцінювачів.Застій в науці виходить, у такій.
   Та й своє фото покажи. Для порівняння та на благо розвитку тієї специфічної медичної служби.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска