Новости

У Первомайську провели інспекторську перевірка щодо захисту населення

915

З 20 по 24 березня 2017 року в місті Первомайську проводиться інспекторська перевірка щодо реалізації заходів Державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та (або) виникненні надзвичайних ситуацій. Метою перевірки визначено:

 • вивчення діяльності та організації роботи міськвиконкому міста Первомайськ з виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, інших законодавчих та нормативно-правових актів щодо вжиття заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій;
 • визначання рівня готовності органів управління і сил цивільного захисту до дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру;
 • визначення рівня організаційної і практичної роботи міськвиконкому підприємств, установ і організацій щодо підготовки керівного складу, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження, запровадження заходів по зменшенню збитків і втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж та стихійного лиха, а також виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.
 • надання допомоги щодо усунення виявлених недоліків.

5 Комментариев

 1. Тiкай з села

  Март 25, 2017 at 2:57 пп

  Тiльки не робiть надзвичайну сiтуацiю штучно, бо люди наляканi та без того кожен день як надзвичайний .

  • я

   Март 25, 2017 at 7:58 пп

   Вони посиленно готуються до вибуху на атомній станції. Нашій державі політика важливіша за життя та здоров»я людей. Здохнемо, а російське вугілля не купимо. Самі втечуть за кордон, а прості українці здохнуть.Тому, що, як і на Донбасі, прості люди не залишать свого житла, вони на нього все життя заробляли.

 2. Тiкай з села

  Март 26, 2017 at 9:12 дп

  Люди з бакалеi в шоцi — самi эвакуювалися — нiхто не органiзував — пiдiгнали пару пазiкiв, коли вже не треба — мабуть для мородорiв. Потiм кинули в школи в спортзали та сидiть як хочте. А шо буде по поверненню — нiхто нi склом нi будiвельними не допоможуть.

 3. Валера

  Март 26, 2017 at 10:16 пп

  Щоб не забути.От згадалось, що якось на Первомайську Інфо писали що на розваляній території цукрового заводу є капітальне та чи не найкраще колись у нашому місті бомбосховище.
  Та от чи знає про це наша влада і її надзвичайна служба. Те сховище можна провірити, якщо треба то привести у порядок на всякий такий случай.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска