Новости

Ями, вибоїни та рух по зустрічці: реалії первомайських доріг [ВІДЕО]

843

В країні настало довгоочікуване потепління, але, як жартують українці, разом зі снігом зникли і дороги. За різними оцінками в Україні вбиті та зношені від 70 до 90%. Варто зазначити, що кожен водій платить за ремонт доріг. За рік в середньому з одного автомобіліста держбюджет отримує мінімум 10 тис. грн. Податки становлять близько 40% від ціни бензину і 30% від ціни на дизпаливо. У масштабах всієї країни це більше 2 млрд грн на місяць. Частина грошей розкрадається на різних рівнях, через це страждає якість нових доріг. 

Про дороги у нашому регіоні можна говорити або погано, або ніяк. Журналісти вирішили проїхатись центральними вулицями Первомайська аби дослідити ситуацію, що склалася з дорожнім покриттям міста після зими. Розпочали свою подорож з вул. Одеської. Саме тут більше двох років тому громадські активісти заклали декілька глибоких ям бруківкою, але це мало чим допомогло, навіть навпаки — ями навколо бруківки розрослись та стали ще більшими. Сама ж вулиця Одеська, яка  однією з найдовших у місті, поповнилась ямами, через які водіям доводиться виїжджати на зустрічну смугу.

Хоча  місті намагаються проводити поступовий ремонт доріг, як це було на вул. Київській та на мостах через Синюху та Південний Буг, але ями продовжують рости. Про деякі дороги Первомайська взагалі забули, тому людям доводить проходити цілу трасу з перешкодами аби мати можливість доїхати до роботи.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска