Новости

У Первомайську відбулося засідання Секції Асоціації міст України з питань освіти

755

23-24 березня 2017 року у місті Первомайську відбулося засідання Секції Асоціації міст України з питань освіти. Учасники – представники органів управління освітою з 12 областей України. Захід проводився в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Гостей міста привітала Первомайський міський голова Л.Дромашко. Голова Секції, начальник управління освіти Первомайської міської ради Г.Остапенко ознайомила учасників заходу з програмою та поділилася досвідом управлінської діяльності у галузі освіти, зокрема з питань змісту виховної роботи з формування громадянських вартостей особистості дитини засобами краєзнавства.

Аналітик Асоціації міст України Л.Мозгова доповіла про зміни в законодавстві галузі освіти. Зокрема, йшлося про постанови Кабінету Міністрів, якими внесені зміни до Положення про освітній округ, Порядку та умов надання освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам, Єдиної тарифної сітки, Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для виготовлення випускних документів про освіту, Порядку надання щорічної грошової винагороди педпрацівникам навчальних закладів державної та комунальної форми власності. Крім того, Л.Мозгова детально розповіла про Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року».

Увечері учасники секції переглянули музично-поетичну виставу за творами М.С.Вінграновського «Губами теплими і оком золотим» у виконанні зразкового художнього колективу «Атомс» Первомайського дитячо-юнацького центру національного відродження (керівник Т.Гаврилюк).

24 березня учасники Секції відвідали навчальні заклади міста. У ЗОШ І-ІІІ ст. №12 їм було презентовано діяльність Центрів допризовної підготовки юнаків та медико-санітарної підготовки дівчат.

Потім гості відвідали ДНЗ №1 «Ластівка», де завідувач ДНЗ презентувала роботу закладу з теми «Краєзнавча робота як один із аспектів пізнавального розвитку дитини».

У Первомайській гімназії учасники Секції мали можливість ознайомитися із досвідом роботи закладу з історичного краєзнавства та відвідали засідання клубу «Автограф» за участю вчителя історії, керівника краєзнавчого гуртка, поета і музиканта І.Крушельницького.

Цікавою і пізнавальною для всіх учасників була презентація пошуково-дослідницького проекту «Збережемо пам’ять», представлена вчителем історії та правознавства Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» А. Сизовою.

Учасники Секції відзначили високий рівень організації та проведення Секції з питань освіти у м. Первомайську.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска