Новости

Цього року первомайські землі засіяли ярими зерновими, горохом та овсом

691

27 березня виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови  райдержадміністрації  Сергій Бондаренко провів  нараду з керівниками установ та структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, йшлося про хід посівної кампанії в районі.

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку господарствами району всіх форм власності станом на 27 березня 2017 року посіяно 5347 га ранніх ярих зернових культур, що становить 72 % до плану, з них: горох 3900 га (78 % до плану), овес – 30 га (29 % до плану), ярий ячмінь — 1417 га (62 % до плану). Проведено боронування на площі 29,5 тис.га, культивацію – 12,2 тис.га. Також триває процес підживлення озимини.

Найближчими тижнями планується проведення ряду заходів з благоустрою території району. Традиційні весняні толоки з висадкою та білуванням дерев, прибиранням сміття будуть проведені на територіях сільських та селищної рад, установ, підприємств та організацій.

Триває робота по укладанню договорів у рамках приватного партнерства на 2017  рік. З початку року вже підписано кілька десятків договорів між сільрадами і підприємцями, згідно яких будуть виділятися додаткові кошти на утримання закладів соціальної сфери.

На цей тиждень заплановано проведення трьох комісій, на яких буде проаналізовано виплату заробітної плати підприємствами менше ніж у розмірі, встановленому законодавством, розмір виплати середньомісячної зарплатні по району та податкове навантаження щодо плати за землю сільськогосподарськими підприємствами району.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска