Новости

Депутати хочуть анулювати результати конкурсу на посаду директора Первомайськводоканалу

3.9K

Нещодавно у Первомайську відбувся конкурс на посаду директора КП «Первомайський міський водоканал». Переможцем конкурсу став Дмитро Малишевський, але його кандидатура задовольнила далеко не всіх. В місті навіть збирали пікет проти його призначення. 

Тепер рішення комісії спростовують депутати ВО «Свобода» Михайло Медведчук, Євген Шарій та інші. Вони направили відповідне звернення меру Первомайська Людмилі Дромашко. Про це Медведчук написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«КП «Первомайський міський водоканал» і призначення його директора — одна з головних тем у Первомайську, останні кілька тижнів. На мою думку і думку моїх колег, конкурс на заміщення даної посади відбувся з грубими порушеннями. Чого варто тільки оголошення «конфлікту інтересів» двома членами конкурсної комісії і потім їх вирішальні голоси для визначення переможця. Зауважу, що згідно діючого Положення про проведення конкурсу, вони не мали права приймати участь у обговоренні і голосуванні. Станом на сьогодні директор КП «ПМВК» не призначений (про це сьогодні повідомила міський голова на Колегії ради). В свою чергу, ми, спільно з Володимир Вовк і Євген Шарій, звернулися до міського голови із відповідним зверненням».

3 Комментариев

 1. М.КУБ.

  Март 29, 2017 at 7:08 пп

  Ви там точняк кришами поїхали.
  Який там конфлікт інтересів якихось двох членів комісії?
  Конфлікт інтересів це конфлікт між споживачами водоканальними з — одного боку, та владою верховною, місцевою і власно керівництвом самого Водоканалу — іншого боку.
  Більш здирницького тарифу ніж в м.Первомайську на воду та каналізацію, ще того, непідвищеного — по 18 грн.за метр кубічний послуги води та каналізації, який діє ще з 2012 року чи з 2010, в Україні навіть вже свіжого сьогодняшнього підвищенного для інших водоканалів, немає. Ми випередили навіть майбутні тарифи.
  От то і є конфлікт інтересів.
  З людей величезні гроші беруть за воду и непрацюючі очисні споруди, і все одно грошей чорт-ма, і кожного разу начальство водноканальне, чи старе, чи нове, знову тарифи на підвищення штовхають.
  Бо зарплата то для себе з тих грошей людських робиться. Чи не найвища ніж у інших працюючих людей у місті. А за які такі заслуги? За вміння людей обдирати, черговими «економічно обгрунтованими» тарифами.
  А проти пенсій людей, то взагалі у 5-6 раз та їх начальственна зарплата вища.
  От то ще той дійсно конфлікт з пограбуванням виборців, які тих депутатів, які проштовхують у начальники водоканалу різних як не воровитих-подільчивих, то бездарів угодливих.

 2. Неравнодушный

  Март 30, 2017 at 9:08 дп

  А подписей больше?

  • Пропозиция

   Март 30, 2017 at 10:57 дп

   На выборы местных депутатов сколько народа пришло? 29, с копейками%.
   Вот и подписей почти столько же % от от численности депутатской братии. Даже нечсколько меньше.
   Поэтому надо ВІЧЕ провести чтобы разобраться с этим делом.
   Только пообещать, что для тех кто на придет на ВИЧЕ и прооголосует за вариант, поддерживаемый Л.Г.Д, будет привилегия — скидка на оплату воды и канализационных стоков в размере 90% на срок пожизненного пребывания.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска