Главные новости

Первомайська влада заявила, що на капремонт Дитячо-юнацького центру треба більше 10 млн грн

1.2K

Нещодавно у Первомайську розгорівся черговий скандал: більше півтисячі вихованців творчих гуртків змушені шукати «притулку» по школам, поки ДЮЦНВ «тимчасово» закрили за розпорядженням мера міста Людмили Дромашко. Дитячо-юнацький центр знаходиться в аварійному стані. Влада оцінила капремонт у приміщенні більше ніж в 10 млн грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Володимир Вовк. 

Активісти все ще побоюються, що приміщення центру хочуть привласнити зацікавлені особи, але сума в 10 млн грн на ремонт також не викликає довіри:

«На початку березня, разом з небайдужими людьми обговорили ситуацію навколо будинку ДЮЦНВ. Справа в тому, що містом почали ширитися чутки, що влада намагається дану будівлю привласнити будь-яким способом. Інше питання, стоїть в тому, що капітальний ремонт згідно кошторису скаладає 10,360 млн. гривень. Теж ласий шматок для людей які роблять ремонтні роботи. Як виявилось, ознаки просідання грунту дійсно є, але зважаючи на той факт, що місцева влада постійно створює комісії для того щоб проштовхувати свої рішення, довіри до висновків даних робочих груп, не те що не має, можна сказати, що їх рішення іноді викликають сумнів. Наразі продовжуємо аналізувати ситуацію та збирати документи. На такі кошти, мені здається, що можна розібрати та відбудувати нове приміщення».

3 Комментариев

 1. Бандера прийде по тебе кОцапчеГ

  Март 30, 2017 at 6:51 пп

  ти ба як зачухались,це добре,павуки у банці забігали,може все таки відстоїмо будинок для дітей….

 2. Рімма

  Март 30, 2017 at 6:59 пп

  Ви спочатку будівельно — екпертним чином розібрались би чи взагалі той ДЮ-Центр можливо навіть після капітального ремонту б е з п е ч н о використовувати за тим його останнім призначенням.
  Будівлі більше 110 років.
  Музейно-історична архітектурна раритета вона є фактично. І за віком — ровесниця Кінецьпільському водомлину та мабуть — будинку Скаржинського.
  З точки зору турботи про історію Голтщини, Ольвіопілля, Богопілля та Кінецьпілля ці памя’ятники та й інші слід дійсно зберегти.
  А ДЮЦ потрібно або побудувати новий, або хоча б віддати під нього вцілілі будівлі, які ще залишились від розваляної в місті економіки чи військових організацій.

 3. Рімма

  Март 30, 2017 at 10:25 пп

  Он моя подруга підказує: «Половину міскрадівських та виконкомівських чиновників скоротити, а половину звільненої від «мешканців» будівлі Ради передати ДЮЦНВ міськрайонному.
  Дітям буде тепло й вільно.
  Але хід до їх половини зробити окремо, щоб не контактували з владниками та навчились корупціям та бюрократійним навичкам різним.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска