Новости

В Первомайську крадії розтрощили вікно автівки, щоб витягти навігатор та зарядку

590

До поліції звернулись автовласники із заявами про те, що з їх транспортних засобів скоєно крадіжки. Розпочато кримінальні провадження, встановлюються особи зловмисників.

Так, 29-ти річний мешканець м. Первомайська розповів правоохоронцям, що в ніч 28 на 29 березня 2017 року з його легкового автомобіля «ВАЗ-2103», який був припаркований у дворі багатоповерхового будинку №1 по вул. Гвардійській, невідомі, розбивши скло, викрали навігатор та зарядний пристрій до нього.

Ще один заявник, 32-х річний мешканець м.Южноукраїнська, повідомив, що в період з 26 по 29 березня він залишив на нетривалий час свій автомобіль «ВАЗ-21013» біля будинку №14 по проспекту Незалежності, а, повернувшись до автівки, виявив, що невідомі викрали акумулятор.

Слідчими підрозділами Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області та Южноукраїнського відділення поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.
Проводиться досудове слідство. Правоохоронцями встановлюються особи зловмисників, причетних до скоєння даних злочинів.

Шановні громадяни!

Якщо ви стали свідками зазначених подій, або можете надати інформацію, корисну для слідства, повідомте до Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Миколаївській області за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 29, або за телефоном (05161)7-52-02, та до Южноукраїнського відділення поліції за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Спортивна, 3, або за телефонами (05136)2-54-00, 102.

1 Комментарий

 1. Микога і Ко

  Апрель 1, 2017 at 6:16 пп

  Шановні творці сайту Пиромаське — Інхво, скажіть тому писателю статьї цієї про те шо у автомобілів вікон немає. Такечки точно як у вовка кишківника, за чого він коли обертається, шоб подивитися шо у нього взаді робиться, то повертається усім тулубом шоб пряма кишка від його рота до виходу на хвіст та не порвалась.І в нього їжа яку їсть ну там якийсь заїць чи вівця переварюються медлінно поки йдуть по кишці від голови до заднього виходу.
  Ну це так би сказати — для підвищення знань з начальної зоології, а до машин легкових чи грузових воно пойнятно напряму нічого не має.
  Іще про одне. Там написано шо те вікно крадії розтрощили.
  Не розтрощили, а розбили саме стікло у вітрячковій рамці правої дверки для того шоб руку всунути та знутрі відкрити дверки машини.
  Вобщім учіть тих неграмітних ваших співструдників писати правильно бо з таких росказів і з сайту вже сміються читачі у повний регіт часто.
  Поки шо привіт ридакції і зимлякам всім.
  Ше будемо писати, компутер тилки у одного, а читаемо і пишемо разом буває.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска