Новости

«Дикі коти» з Первомайщини засвітились на Чемпіонаті України з бейсболу [ФОТО]

1.0K

Первомайські школярі з команди «Дикі коти» взяли участь у Чемпіонаті України з бейсболу (шкільна ліга). Про такий унікальний досвід вихованців школи-інтернату з Лисої Гори розповів на своїй сторінці у Фейсбуці Aleksey Dovbnya. 

Фінальні ігри Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях під патронатом Федерації бейсболу та софтболу України відбувалися з18 по 19 березня 2017 року в м. Києві (Пуща — Водиця). Нестандартна назва «Дикі коти» «приплила» до школярів під час підготовки до змагань.

«За той короткий час, що був на підготовку, звісно на зірки з неба ми не очікували, для нас перемогою була сама участь у змаганнях. Для мене головною метою було зробити дітям свято ( хтось вперше побачив столицю, знайомство з новими друзями, драйв від самої гри…) для тренера «Котів» Чепурного Андрія, показати рівень бейсболу в Україні, (бо для когось бейсбол це щось дивне і не знайоме, а в цьому році в Україні бейсбол на 5 місці в критеріях пріоритетності серед олімпійських видів спорту після футболу)», — відмітив Aleksey Dovbnya.

Хоч юні первомайці і не здобули перемоги, але гідно показали себе та свої перспективи:

«Коти» в загальній турнірній таблиці зайняли 6 місце, але в кожній грі показали свої зуби, швидко навчалися як на чужих так і на власних помилках, особливо приємно, що вони почали мислити і грати по ситуації, чесно кажучи задоволений ними і пишаюсь тим, що мав змогу іх навчати , діти талановиті і є надія їх побачити у майбутньому у складі збірної України, але потрібно пахати. Всі учасники змагань отримали грамоти та медалі, дипломи та подарунки від Федерації бейсболу та софтболу України, кращі гравці команд отримали кубки».

Далі вихованці будуть прагнути нових перемог:

«Для «Котів» це тільки початок історії, та сезону по переду в них чекають тури Чемпіонату області Миколаєва, Чемпіонат Південної Ліги, та сама головна подія міжнародний чемпіонат ( Little League) яка пройде у вересні в м. Кремінець, переможець яких буде представляти Україну в Чехії у фінальній частині.( Little League за рахунок організаторів)».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска