Новости 04 апреля 2017

В Первомайську знизили ставки єдиного податку для І та ІІ групи суб’єктів господарювання

Минулого тижня у Первомайську відбулась чергова сесія міської ради, в ході якої були прийняті важливі рішення для всіх підприємців міста:

1. Затвердження максимальної ставки за оренду землі на рівні 3% — попередня становила від 3 до 12%.

2. Зниження ставки єдиного податку для І та ІІ групи суб’єктів господарювання — фізичних осіб. Депутати прийняли рішення, яким затвердили коефіцієнт 0,5 до існуючих ставок, що в грошовому еквіваленті складає – для І групи – 80 грн. (раніше – 160 грн.), для другої групи – 320 грн. (раніше – 640 грн.).

3 Комментариев

 1. для баранів

  Апрель 4, 2017 at 4:49 пп

  Зменшили податок, який йшов до бюджету міста… За який хер тепер кормити та здійснювати соціальну допомогу соціально незахищеним верствам населення в місті? Йдіть тепер до барського та васильєва за допомогою, що один, що другий не платять і 10% податків які повинні платити. Тепер любий прийде і нагне цих латентних депутатів як їм потрібно, бо всцялися всі. Самі привели базарників та базарники їх і нагнули як їм потрібно. Одним словом — барани.

 2. свобода

  Апрель 4, 2017 at 6:58 пп

  Рыночники приехали на митинг на мерседесах, фольцвагенах и Ауди — самые нищие люди в городе и нагнули тупеньких депутатов. Теперь их любой нагибать будет.

 3. #Зрада

  Апрель 4, 2017 at 10:34 пп

  Володька Вовк опять в запой уйдет, как и прошлый раз, когда провтыкал тему с водоканалом?)

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top