Главные новости

В Первомайську під час пікету сталася бійка [ВІДЕО]

6.0K

Близько двохсот підприємців, які працюють на центральному ринку Первомайська 3 квітня пікетували міську раду.

Під стінами держустанови торговців зібрали міські депутати, в числі ініціаторів пікету Михайло Медведчук, Євген Шарій, Василь Барський, Володимир Вовк та Валерій Косовський.

За словами останнього, підприємці повинні відстоювати розірвання договору, яким міська рада передала центральний ринок в оренду миколаївському ТОВ “Флора”.

Вийти на пікет підприємців підштовхнуло збільшення майже вдвічі вартості оренди землі, про це рішення нещодавно їх повідомила нова адміністрація ринку. Крім того, частина з присутніх вимагають від міської ради припинити торгівлю на вулиці Гагаріна.

У своїх виступах депутати не обмежувалися проблемами ринку, а користувалися нагодою для дискредитації міської влади та своїх політичних опонентів. Здавалося, що ініціатори пікету готувалися брати міськраду штурмом. В той же час, присутні помітили, що довкола пікетувальників стоять близько двох десятків молодиків спортивної статури. Для людей було загадкою, хто і навіщо привів цих хлопців.

Крім того, під час пікету стався інцидент, який ледь не переріс в бійку. Конфлікт стався між депутатом – свободівцем Євгеном Шарієм та активістом “Азову” Вадимом Чеботарем.

За словами Вадима Чеботаря, сутичка виникла після того, як він звинуватив Шарія в тому, що той з колегами з сесійної зали і “продали” ринок “чужакам”.

Мер Первомайська Людмила Дромашко погодилась на діалог з пікетувальниками. “Спілкування” продовжилось в стінах міської ради.

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска