Главные новости

В Первомайську під час пікету сталася бійка [ВІДЕО]

4.3K

Близько двохсот підприємців, які працюють на центральному ринку Первомайська 3 квітня пікетували міську раду.

Під стінами держустанови торговців зібрали міські депутати, в числі ініціаторів пікету Михайло Медведчук, Євген Шарій, Василь Барський, Володимир Вовк та Валерій Косовський.

За словами останнього, підприємці повинні відстоювати розірвання договору, яким міська рада передала центральний ринок в оренду миколаївському ТОВ “Флора”.

Вийти на пікет підприємців підштовхнуло збільшення майже вдвічі вартості оренди землі, про це рішення нещодавно їх повідомила нова адміністрація ринку. Крім того, частина з присутніх вимагають від міської ради припинити торгівлю на вулиці Гагаріна.

У своїх виступах депутати не обмежувалися проблемами ринку, а користувалися нагодою для дискредитації міської влади та своїх політичних опонентів. Здавалося, що ініціатори пікету готувалися брати міськраду штурмом. В той же час, присутні помітили, що довкола пікетувальників стоять близько двох десятків молодиків спортивної статури. Для людей було загадкою, хто і навіщо привів цих хлопців.

Крім того, під час пікету стався інцидент, який ледь не переріс в бійку. Конфлікт стався між депутатом – свободівцем Євгеном Шарієм та активістом “Азову” Вадимом Чеботарем.

За словами Вадима Чеботаря, сутичка виникла після того, як він звинуватив Шарія в тому, що той з колегами з сесійної зали і “продали” ринок “чужакам”.

Мер Первомайська Людмила Дромашко погодилась на діалог з пікетувальниками. “Спілкування” продовжилось в стінах міської ради.

11 Комментариев

  1. Тiкай з села

    Апрель 4, 2017 at 1:09 пп

    Тамо капни того баригу Миколу — так в нього сини та дочка за бугром, їм допомога має 2 квартири, та все плаче , а спробуй в нього купити дешевше — не дасть.

  2. Манолич

    Апрель 4, 2017 at 6:29 пп

    Видать новая ВОСРеволюция назревает.
    Сперва битвы за землю локальные, потом за фабрики и заводы.
    Правда Ю.Буг «Аврора» или «Гетьман Сагайдачный» не пройдут, но катер с «Ленинской кузни» — вполне
    В крайнем случае — пойдет для местной революции и лодка с переправы на причале Парка культуры и Отдыха.
    Пару петард для залпа «авроры» на ее борт и вперед.За корабельный прожектор и фонарик карманной зажигалки пойдет.Главное цель и результат.

  3. Щербина Валентина

    Апрель 4, 2017 at 9:10 пп

    Талпа опять все просрал!

  4. Владимир

    Апрель 4, 2017 at 9:54 пп

    Вот с такими «гетьманами» мы никогда ничего не изменим, личная неприязнь двух бывших однопартийцев выставлена на посмешище оппонентам… Вместо того что бы сплотится в назревшей ситуации, отбросить все свои амбиции в сторону, против воровской власти они скубутся между собой кто больший патриот. В глазах людей вы выглядите не лучше исполкомовского ОПГ. Провластные уроды непоколебимы потому что в отличии от вас стоят горой друг за друга, а вы с 2005 готовы друг другу яйца отгрызть…. Свобода, ПС, БЮТ, БПП, ДИЯ, АЗОВ……млять сколько вам еще нужно партий и Общественных Объединений ???? Цель то у всех одна -жить честно и достойно в Украине! Или все таки у каждого свои меркантильные интересы???

    • Для Владимира

      Апрель 4, 2017 at 10:30 пп

      Владимир! Мозги переключай майдановские на Порошенка и его ОПГ. Все как будто ослепли.

  5. #Зрада

    Апрель 4, 2017 at 10:27 пп

    Зато Мишутка в очередной раз профукал возможность показать, что он чето там еще может! Мишанька твой удел быть лузером!

  6. ХХХ

    Апрель 4, 2017 at 10:37 пп

    Редактора сайта нужно найти и привлечь к ответственности за его деятельность!
    Мы устали терпеть такие публикации, которые противоречат линии гаранта конституции и человека, который на Первомайщине курирует президентскую линию, речь о Михаиле Владимировиче Талпе!
    Мы скоро найдет где сидят эти писаки и спалим их офис!

  7. показательно

    Апрель 8, 2017 at 11:25 дп

    это какой-то бенефис лузеров.
    мне одному кажется что праведный предпринимательский гнев касательно поднятия рыночного сбора местные, а также и наверняка николаевские, «политики» решили использовать для снятия Бабушки?
    но так как условная городская «опозиция» в разы хуже условной городской «власти», что к стати и доказывает драка устроенная мелким «опозиционным» функционером — то я на стороне условной «власти», но за предпринимателей:)

  8. 1939

    Апрель 9, 2017 at 11:41 дп

    чоботар як та хвойда: то він у Свободі, то він у ПС, то він в Азові. а користі від нього цим організаціям — 0, адже він сам суцільний 0: ні розуму, ні совісті, ні будь-якого хисту. сцяними ганчірками треба гнати це лайно від правого руху.

  9. corburt erilio

    Апрель 26, 2017 at 4:20 пп

    I conceive this internet site has some really good info for everyone : D.

  10. corburt erilio

    Апрель 26, 2017 at 5:16 пп

    There is noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice points in features also.