Новости 04 апреля 2017

Живий свідок війни: на Первомайщині залишився лише один ветеран

   В рамках відзначення Дня визволення Первомайщини від фашистських загарбників заступник голови райдержадміністрації Володимир Рябченко, директор територіального центру соціального обслуговування Олена Ющенко та голова ради ветеранів району Ярослав Гуйван відвідали за місцем проживання з подарунками ветерана Другої світової війни Олексія Опанасовича Мальованого.

          Олексій Опанасович залишився єдиним учасником бойових дій, який проживає на території Первомайського району. Він визволяв Миколаївщину у складі Другого Українського фронту. Ветеран відзначений орденом Червоної зірки, орденом Великої Вітчизняної війни, медаллю «За відвагу» та багатьма іншими нагородами. У свої 93 роки ветеран має світлу пам’ять, тому з радістю поспілкувався з гостями, розповідав і про родину і про воєнні роки. Пройшов фронтовик у часи війни від рідної України до Польщі та Чехословаччини. Після Перемоги повернувся до рідного села, збудував будинок, виростив п’ятеро дітей.  Діти виросли і розлетілися з рідного дому у Київ, Білорусь, Прибалтику.

             Розкриваючи секрет довголіття ветеран каже, що саме щоденна фізична праця допомогла йому прожити до такого поважного віку. Адже працював Олексій Опанасович до семидесяти років у колгоспі та й дома в нього все збудував самостійно. Найближчим часом планує садити городину та відремонтувати місток через річку. І запрошує до себе в гості на травневі свята.

4 Комментариев

 1. Молодая команда

  Апрель 4, 2017 at 2:11 пп

  Я не зрозумів, чому не має з палкою ковбаси та кілограмом гречки депутата обласної ради М.Талпи!?!? Негідники! Він більше зробив для району чим всі селяни Певомайського району за всі роки незалежності!

  • Омелян Канадський

   Апрель 4, 2017 at 5:38 пп

   МолокоКомандос, ти не Талпі М. дивуйся за те, що не фігурує з палкою ковбаси чи кілом гречки.
   Ти проміркуй та приміряй на свій жебракуючий люд закон, який прийняли он тільки що на Верх.Раді — про надання пільг репресованим у совєцький час нацпатріотам та їх родинам.

   В районі то може й дійсно залишився один той ветеран, який дійсно воював за визволення України від фашистів та який так і не дочекався зі своєю родиною заслужено пристойного життя.

   А от що визволяли і що такого подвигового нагеройствували ті «нац.герої» та їх родини, яким сьогодні встановлюють шану та матеріальні допомоги, не дочікуючись вже навіть хоча б поки вимруть останні дійсні герої Великої Вітчизняної війни.

   Парубій навіть з трибуни нагадав на всю країну, щоб не забули впадково і його самого та родину його вшанувати, та прокукурікав з трибуни Верховної Ради ( а чи не є то корупиція з його боку з використання службового становища ГОЛОВИ ВР ???!!!!), як ійого «рльодину на «Сибірль» засилали» на 15 чи 12 «рльоків».
   Так що не поспішайте не герої, пересічні люде українські, щоб вам підвищили зарплати, соціальні виплати та пенсії.
   Грльоші теперль будут потрльїбні на виплати «дійсним герльоям і патрльійотам» Укрльяїни.

   Цікаво б було ще дізнатись чи й тим, що у складі «СС Галичині» допомагали фашистам «звільняти Україну» та їхнім родинам і чи аж до якогось коліна покоління будуть тривати ті вшанування та грошові допомоги, пільги й компенсації. Чи може довічно на всі покоління тих «герльоїв».

   • Молодая команда

    Апрель 4, 2017 at 8:40 пп

    Ви не праві, М.Талпа завжди дарить ветеранам велику, довгу та товсту ковбасу, і це правда. Так він і до простих селян відноситься, з повагою та болем в серці за їхнє жебрацьке життя. Він дуже переживає за них, та мріє стати народним депутатом України, щоби писати такі закони, щоб людям краще жилося та всі мали вдома велику, довгу та товсту ковбасу та хоча би пару яєць.

 2. Неравнодушный

  Апрель 5, 2017 at 11:27 пп

  Не уместно все это! У каждого из нас на той Войне погибо родственик! Оставшимися только здоровья! А в политикую играть не на войне войне надо!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top