Новости 05 апреля 2017

У Первомайську висадили дерева миру

30 березня 2017 року управлінням житлово-комунального господарства в рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою та Всеукраїнської акції «Посади дерево миру» здійснено висадження зелених насаджень, що отримані, як спонсорська допомога, у вигляді саджанців дерев, від відкритого акціонерного товариства «Підгур’ївське».

Більшість зелених насаджень була передана на міські квартали для створення комфортних умов життя жителів міста. Крім цього управління особисто здійснило висадження зелених насаджень вздовж тротуару на перехресті вулиці Вокзальної і площі Визволення та 31 березня 2017 року в меморіальному комплексі «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», що розташований по вулиці Валерія Чкалова.

1 Комментарий

 1. Л.І.П

  Апрель 6, 2017 at 12:22 дп

  А он хтось інший зрізав наповал здоровенного 50-річного дуба навпроти школи на Сахзаводі біля колишньої міліції та житла докторів.
  Це що також за програмою тільки іншою: «Зріж дуба миру».
  Ще раніш під виглядом робіт заміни каналізаційної труби зрізали по лівій стороні дороги на Кінецпіль також навпроти школи і навпроти магазину «Везунчик» 40 дерев, у тому числі нормальні живі акації та інші породи дерев, хоча мали дозвіл на вирізування лише 8 крихких та небезпечних тополів.
  Пані Дромашко, пан Прокурор, пани Екологи з охорони невідомо чого,
  коли припиниться цей екологічно-варварський бардак та винні будуть притягнуті до відповідальності.
  Коли ті особи, що викупили сахзаводські будівлі на розборку 9 (у там фігурували за нашими даними якійсь Сіма та Тимур депутат Глушко) приберуть усі залишки зруйнованих гуртожитку, корпусів заводу, офісної контори, дитячого садку «Сонечко», засиплять утворені руйнванням котловани ?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top