Новости 05 апреля 2017

У Первомайську через спалювання сміття на подвір’ї згоріла літня кухня

3 квітня о 14:24 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі по вул. Руднєва м. Первомайськ.

За вказаною адресою виїхали відділення 23 Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю, зі слів господарів, з’ясовано, що вони спалювали сміття на подвір’ї та вогонь вийшов з-під контролю і перекинувся на господарчу споруду. Неподалік розташована ще одна будівля та житловий будинок. Рятувальники не допустили збільшення масштабів пожежі, о 14:39 локалізували пожежу та о 14:56 повністю ліквідували на площі 100 кв.м. Для гасіння залучалося 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Цього ж дня, о 16:29 на пункт зв’язку 20 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про виникнення пожежі сінника по вул. Пилипа Орлика м. Новий Буг. По прибуттю на місце, черговим караулом встановлено, що в сіннику зберігалося сіно і це сприяло швидкому розповсюдженню полум’я. Існувала загроза перекидання вогню на житловий будинок та господарчі споруду, які розташовані поруч із осередком горіння. Завдяки своєчасно вжитим заходам не допущено розповсюдження полум’я, о 17:05 пожежу локалізовано та о 17:45 ліквідовано на площі 25 кв.м. Для гасіння залучалося 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Попередня причина – необережне поводження з вогнем.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top