Новости 05 апреля 2017

Біля Степківки на смітнику знайшли артснаряд

Піротехнічним розрахунком аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 3 та 4 квітня знищено 3 артилерійські снаряди різних калібрів.

Про виявлення першої небезпечної знахідки  Службу порятунку повідомив громадянин 1957 р.н. Чоловік розповів, що 2 квітня, на смітнику поблизу с. Степківка Первомайського району, побачив предмет ззовні схожий на боєприпас, про що відразу сповістив рятувальників за номером «101». Фахівці кваліфікували знахідку, як артилерійський снаряд калібром 152 мм. При додатковому обстежені місця події, піротехніки виявили ще один артснаряд -76 мм.

 Повідомлення про іншу знахідку по вул. Центральна с. Михайло-Ларине Вітовського району надійшло до Служби порятунку 3 квітня. Громадянин повідомив про те, що на території покинутого домоволодіння, поблизу напівзруйнованої будівлі, побачив вибухонебезпечний предмет. На місце прибула група піротехнічних робіт, фахівці кваліфікували знахідку, як артилерійський снаряд — 76 мм.

Всі артилерійські снаряди часів минулих війн знищені шляхом контрольованого підриву.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top