Новости

Політична розправа: у Первомайську побили місцевого активіста

2.1K

В Первомайську побили місцевого активіста, заступника керівника ГО «Орлик Миколаївщини» Дениса Абубакірова. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Володимир Питомець.

Напад стався 2 квітня 2017 року в р-ні Коротченко буд. № 18 о 22:30:

«Описувати наслідки побиття з міркувань гуманності думаю не доцільно… Ми як члени організації розглядаємо цей жахливий випадок який стався з нашим побратимом, як політична розправа за його громадську діяльність, як залякування за ті питання які були підняті останнім часом, а конкретно і по питанням центрального ринку м. Первомайська в підтримку підприємців. Але остаточну кваліфіковану оцінку нададуть органи поліції в своєму розслідувані».

Активісти розшукують свідків побиття, щоб притягти винуватців до відповідальності:

«Тому звертаємося до небайдужих, пересічних громадян, хто можливо міг бути свідком такого дійства, звернутися до місцевої поліції з надання свідчень! Також ми повідомили про цей випадок на сесії в Первомайської міськради для того, щоб було більш проінформовано людей з надією на допомогу в наданні інформації як свідків! Ми звернулися до місцевої поліції з заявою про напад та побиття, де було отримано направлення на засвідчення про нанесені тілесні ушкодження ! Тож шановна громадо, просимо вас не бути байдужими, якщо комусь щось відомо дуже просимо надати нам такі свідчення також можна звернутися до керівника ГО «Орлик Миколаївщини» Володимир тел. 06674898785. Те що трапилося з нашим побратимом може завтра трапитися з будь яким громадянином нашого міста, тож єднаймося в скрутні годині і допоможемо один одному у захисті наших прав та спокою в нашому місті».

9 Комментариев

  1. дрон

    Апрель 6, 2017 at 7:46 пп

    Да Денис нормальный парень, может просто нападение хулиганов? У нас грабителей на районе Коротченко много, тут же на сайте читал, что телефон из рук вырвали у парня кто то рыжий с усами тоже 2 апреля в 23.00, может это один и тот же бандит? Жалко Дениса.

    • Денис Абубакіров

      Апрель 9, 2017 at 7:07 пп

      Так це той самий «грабіжник», я давав саме такі орієнтування і час збігається. А телефон можливо вкрали аби виглядало як звичайний грабіж. Стан телефону такий що коштуватиме він без зарядки і коробки не більше 100 грн.

  2. Анатолій Іванович

    Апрель 6, 2017 at 10:29 пп

    Якщо, не дай Бог, цей хлопець, у зв’язку з побиттям, втратить своє здоров’я та отримає інвалідність, то хто йому буде відшкодовувати втрату здоровья, витрати на лікування та втрату працездатності ?
    Може ГО «Орлик», яке його навантажувало своїми політично-акційними завданнями ?
    Вельми сумнівно.
    А злочинців чи злочинця, який таке вчинив з потерпілим навряд чи відшукають.
    Тож, панове «побратими», ви що не розуміли чим може закінчитись для того хлопця його явно занадта політична активність?
    Та навіть за такої можливо й ним і самостійно розвиненої активності, ви що не могли підстраховувати хлопця, надаючи йому у супровід хоч двох хлопаків?

    Кловуни ви і дятели, панове орликівські побратими, коли так хлопця підставляли.
    Хоч додумайтесь вказати про потребу коштів на лікування хлопця та реквізити для надання йому можливої матеріальної допомоги у лікуванні.

    А щодо можливого розслідування справи, то хто ж буде розслідувати, коли в міліції ж кадрів слідчих за фактом — нуй ?

    • Денис Абубакіров

      Апрель 9, 2017 at 7:02 пп

      Дякую за хвилювання, але участь в громадській організації я обрав сам на свій страх і ризик! Я знав чим ці хлопці займаються з Майдану і гордий що є заступником голови цієї організації.
      Якщо побили — значить ми на вірному шляху щодо центрального ринку! А якщо вб»ють то ви всі вже будете знати — звідки ноги ростуть!
      Я одужую, хлопці допомагають фруктами, ліками і гарним настроєм!

  3. Добрячело

    Апрель 8, 2017 at 10:18 пп

    Да это просто Путин виноват

  4. Торгаш

    Апрель 9, 2017 at 3:46 дп

    Абубакиров и Питомец, верните деньги, которые собрали с рыночников. Задрали уже эти аферисты Орлики. Кому вы нужны, кроме того кому вы должны, политики хреновы? Привет, Васе Масякину!

    • Денис Абубакіров

      Апрель 9, 2017 at 7:04 пп

      Гроші які збирав Орлик Миколаївщини це членські внески. Ні Абубакіров ні Питомець немогли силою змусити таку кількість людей здати ці кошти. Вони зараз направлені на отримання витягів з реєстрів і інший збір інформації. Робота триває і успіх буде за нами!

  5. corburt erilio

    Апрель 26, 2017 at 4:05 пп

    Great post, you have pointed out some good details , I likewise conceive this s a very fantastic website.

  6. corburterilio

    Апрель 26, 2017 at 5:01 пп

    I’d have to examine with you here. Which is not one thing I usually do! I take pleasure in reading a post that may make folks think. Additionally, thanks for permitting me to comment!