Новости 06 апреля 2017

Політична розправа: у Первомайську побили місцевого активіста

В Первомайську побили місцевого активіста, заступника керівника ГО «Орлик Миколаївщини» Дениса Абубакірова. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Володимир Питомець.

Напад стався 2 квітня 2017 року в р-ні Коротченко буд. № 18 о 22:30:

«Описувати наслідки побиття з міркувань гуманності думаю не доцільно… Ми як члени організації розглядаємо цей жахливий випадок який стався з нашим побратимом, як політична розправа за його громадську діяльність, як залякування за ті питання які були підняті останнім часом, а конкретно і по питанням центрального ринку м. Первомайська в підтримку підприємців. Але остаточну кваліфіковану оцінку нададуть органи поліції в своєму розслідувані».

Активісти розшукують свідків побиття, щоб притягти винуватців до відповідальності:

«Тому звертаємося до небайдужих, пересічних громадян, хто можливо міг бути свідком такого дійства, звернутися до місцевої поліції з надання свідчень! Також ми повідомили про цей випадок на сесії в Первомайської міськради для того, щоб було більш проінформовано людей з надією на допомогу в наданні інформації як свідків! Ми звернулися до місцевої поліції з заявою про напад та побиття, де було отримано направлення на засвідчення про нанесені тілесні ушкодження ! Тож шановна громадо, просимо вас не бути байдужими, якщо комусь щось відомо дуже просимо надати нам такі свідчення також можна звернутися до керівника ГО «Орлик Миколаївщини» Володимир тел. 06674898785. Те що трапилося з нашим побратимом може завтра трапитися з будь яким громадянином нашого міста, тож єднаймося в скрутні годині і допоможемо один одному у захисті наших прав та спокою в нашому місті».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top