Новости 07 апреля 2017

В зоні АТО загинув первомайський боєць Олександр Соловйов

Первомайська райдержадміністрація глибоко сумує з приводу загибелі учасника бойових дій в зоні АТО Олександра Соловйова, уроженця села Кам’яний Міст Первомайського району.

Олександр проходив військову службу в 1-му гаубичному самохідно-артилерійському дивізіоні військової частини – польова пошта В 62144 на посаді механіка-водія.

Виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Бондаренко висловив співчуття рідним і близьким Олександра:

«Ніколи рана від втрати рідної людини не загоїться. Неможливо змиритись з непоправною бідою – смертю сина і брата, вірного друга, бойового побратима. Ця війна забирає найкращих синів України. Олександр Соловйов – справжній Герой, патріот, який свідомо пішов на захист своєї Батьківщини. Низький уклін батькам, які виховали такого сина, глибокі співчуття рідним, друзям. Вічна пам’ять Герою!».

2 Комментариев

 1. ВСУ

  Апрель 8, 2017 at 8:16 пп

  не пишіть ху-ню: проходив військову службу в 1-му гаубичному самохідно-артилерійському дивізіоні військової частини – польова пошта В 62144 на посаді механіка-водія.

  яка нахер польова пошта? Людина служила на гаубиці не пишіть маячню, яка польова пошта бльдь?
  Люди не на всю голову дебіли, як ті хто набирав текст на цю статтю. Слава ГЕРОЮ!

 2. Мила

  Апрель 8, 2017 at 11:11 пп

  Вічна пам’ять Саші…Самі глибокі співчуття батькам, братові та рідним…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top