Новости 10 апреля 2017

Первомайці вийшли на весняну толоку

Щороку, в рамках підготовки до Великодніх свят, на Первомайщині проходять весняні толоки, тож вже більше тижня в районітриває робота по благоустрою і озелененню території. Мешканці сіл, працівники селищної та сільських рад, колективи підприємств, установ та організацій, навчальних та медичних закладів району прибирають відповідні території. Допомогу також надають керівники та працівники сільгосппідприємств.

Днями також і працівники райдержадміністрації  залучилися до заходів по благоустрою території Первомайського району, взяли  безпосередню участь у весняній толоці.

З метою охоплення якомога більшої території, було створено кілька груп, які працювали у різних напрямках. Працівники кількох відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації прибирали узбіччя дороги на в’їзді у Первомайськ зі сторони села Мигія від сміття, сухого гілля та листя, вирубували поросль. А більша группа державних службовців прибирали територію національного парку «Бузький Гард» та висаджували там фруктові дерева.

Варто зауважити, що благоустрій Первомайського району залежить від злагодженої роботи районної влади та місцевих жителів, від спільних дій, спрямованих на озеленення, створення комфортних умов для життя та відпочинку нашого населення.Маємо великі сподівання, що ті, хто відпочиватимуть на природі під час Великодніх та Травневих свят підтримуватимуть чистоту та порядок на відповідній території, не залишатимуть сміття після проведення пікніків. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не забруднюють.

— Всерайонна весняна толока дає свої позитивні результати – Первомайщина стає охайнішою і красивішою. Велика вдячність всім, хто долучився до цієї природоохоронної акції та дбає про чистоту довкілля, — зазначив виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник головирайдержадміністрації Сергій Бондаренко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top