Новости 11 апреля 2017

Залицяльник з Великобританії виявився шахраєм та виманив у жінки з Первомайська більше 20 тис. грн

31-річна мешканка м.Первомайська повідомила, що вона за допомогою всесвітньої павутини познайомилась із незнайомцем, який назвався громадянином Великобританії. Упродовж місяця заявниця листувалась із «іноземцем», а потім він написав їй електронного листа, в якому сповістив, що, бажаючи зробити їй приємне, надіслав на її адресу посилку з подарунками та грошима. Наступного дня жінці зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником поштової фірми та повідомив, що на адресу їх установи на її ім’я із-за кордону прийшла «цінна» посилка, для отримання якої їй потрібно сплатити так званий «аеропортний збір» у розмірі 21760 гривень. Нічого не підозрюючи, жінка, довірившись телефонному співрозмовнику, переказала на вказаний ним рахунок необхідну суму, але очікуваної посилки так і не отримала. Всі подальші спроби потерпілої зв’язатись із «іноземним» приятелем та «працівником» поштової фірми були марними – зв’язок з ними був вже відсутній.

Слідчими підрозділами Южноукраїнського відділення поліції та Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронцями встановлюються особи зловмисників, причетних до скоєння вказаних злочинів.
Увага! Шановні громадяни, правоохоронці вкотре застерігають: не розголошуйте свої персональні дані, коди до банківських карток, їх номери тощо. Також, виконуючи фінансові операції під час здійснення замовлень у мережі Інтернет, не поспішайте віддавати свої гроші за товар, який вам ще не надійшов. Будьте уважними та обережними.

У разі виникнення підозрілих ситуацій негайно телефонуйте до поліції за телефоном «102».

1 Комментарий

  1. дрон

    Апрель 11, 2017 at 6:29 пп

    ОНА ДУРАААААА!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top