Новости 12 апреля 2017

Первомайське сміттєзвалище обнесуть бетонним парканом

10 квітня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова подякувала всім за участь у весняному двомісячнику з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська, зокрема у Молодіжному парку, парку Дружби народів, на мікрорайоні «Цукровий завод» та інших районах міста. Також Людмила Григорівна відмітила жителів вулиці Гвардійська, що долучилися до двомісячника та організувались і прибирали свій мікрорайон. Акцентувала увагу на проблемних ділянках міста, що потребують негайного прибирання та визначила пріоритетні завдання сьогодення – початок ремонтних робіт дорожнього покриття та  встановлення огорожі з бетонних плит на місцевому сміттєзвалищі із забезпеченням заїзду до нього автотранспорту.

Під час наради йшлося про подовження терміну заповнення електронних декларацій до 1 травня, про планування роботи щодо приведення узбіч доріг та територій міста до належного санітарного стану, обговорювали заходи щодо відзначення в місті 8 та 9 травня «Дня перемоги», тощо.

Присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час, а саме:

11 квітня 2017 року відбудеться позачергова сесія міської ради; 13 квітня на центральній площі міста буде проведено ярмарку з нагоди Великодніх свят; 14 квітня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради; 27 травня в будинку культури «Фрегат» планується концерт українського співака В.Зінкевича.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.

1 Комментарий

 1. Павел

  Апрель 13, 2017 at 5:30 пп

  І скільки після цього стане коштувати послуга з вивезення сміття ?
  Залізо-бетонну огорожу таку побудують, що вона буде наче з застосуванням золото-срібляної арматури в тих секціях огорожі.
  А визначення розмірів тарифів комунальних віддані на відкуп місцевій владі.
  А їй що грошей людських жалко?
  Та й на будівлі того «супер паркану» якісь наближені до влади заборобудівельники непогано зароблять, бо ж за гроші будувати будуть бюджетні.

  Оголошується конкурс: «Вгадайте — хто виграє право на побудову того СУПЕР-ЗАБОРУ».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top