Новости 12 апреля 2017

Абубакіров заявив, що досі не може прийти до тями після побиття [ВІДЕО]

Нещодавно у Первомайську невідомі намагались «розправитись» з місцевим активістом Денисом Абубакіровим. Його побратими назвали мотиви з яких відбувся напад на активіста політичними. Сам заступник голови громадської організація «Орлик Миколаївщина» вважає, що його побили за  принципову позицію з приводу ситуації з центральним ринком.

На відео Абубакіров розповів про діяльність організації «Орлик» з якою пов’язує напад та зазначає, що його били лише по голові, адже нижче шиї він не має жодного ушкодження:

«Мій і морально-психологічний, і фізичний стан був досить серйозний… Зараз я почуваю себе значно краще…Здавалося б побити можуть будь-яку людину і нічого особливого тут немає. Але оскільки мене побили біля власного будинку — це означає, що була дана вказівка, дана адреса і мене там чекали. Побили досить серйозно, тому що я вже навіть майже тиждень не можу прийти в себе і тільки зараз почали думки якось гуртуватися до купи. Перший збіг пов’язаний з тим, що били поруч з домом. Другий збіг, умовно кажучи, пов’язаний з тим, що били мене принципово лише в голову. Нижче горла ніякого синця немає. Це свідчить про те, що було завдання нанести якомога більше ушкоджень, для того щоб була «яскравіша картинка». І для того, авжеж, щоб мене залякати як громадського активіста. Третя особливість, на якій я акцентував увагу органів внутрішніх справ пов’язана з тим, що в кишені, де був мобільний телефон, були і гроші, але грабіжник чомусь гроші не взяв».

Зараз поліція розслідує цю справу та кваліфікує дії нападників, як розбійний напад і нанесення легких тілесних ушкоджень.

4 Комментариев

 1. свобода

  Апрель 13, 2017 at 6:24 дп

  Его подозрения бред сивой кобылы.

  • Неволя

   Апрель 13, 2017 at 5:46 пп

   Ты на кого, свобода, это рукой петюнчика поднимаешь?
   Все. Пиши явку с повинной.Пока тебя НП или СБ не вычислили.
   Тогда и приговор можна помягче получить.

   • свобода

    Апрель 13, 2017 at 6:25 пп

    Где вас столько йобнутых вылезло, даже мысли в тексте связно написать не может.

 2. Недашковская Лилия

  Апрель 13, 2017 at 10:21 пп

  Дырдин не при чем! Дырдин хороший! Дырдин мне платит за этот комментарий!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top