Главные новости 13 апреля 2017

Що за дебіл це написав? — депутатів обурила відсутність відповідальних за стан доріг у Первомайську [ВІДЕО]

В Первомайську нікому відповідати за кричущий стан доріг, «Водоканалу» та взагалі все, що відбувається  місті. До такого висновку прийшли депутати на сесії міськради, що відбулась 11 квітня. 

Народні обранці розглядали питання про виділення коштів на ремонт доріг, але це питання посунули на другий план, коли депутат від ВО «Батьківщина» Василь Барський поцікавився, хто відповідає за дороги, що ремонтували минулого року та які вже вкрились ямами.

«Хто персонально у нас несе відповідальність за стан доріг у місті. Є у когось з вас, колеги-депутати, відповідь на це?» —  заявив Василь Барський.

Депутати висловили думку, що це має бути ЖКГ: «По ідеї управління ЖКГ». Але насправді в міськраді просто не знають, хто відповідальний:

«Господаря в нашому місті немає. Це точно, немає! Тому що мені надають відповідь…Наглість влади. Наглість тих людей, які захопили владу вже просто зашкалює. Тут заговорили за «Міськводоканал», що немає грошей… Дають відповідь депутату міської ради: «Встановити персональну відповідальність за стан доріг у місті, в тому числі і по вул. Олеся Гірника, неможливо. Тому що дороги знаходяться в комунальній власності, а не приватній». Що за дебіл це написав?…Я як депутат міської ради хочу знати куди йдуть кошти і хто відповідає за ремонт доріг! Мені влада надає відповідь, що у нас за ремонт доріг ніхто не відповідає. За якість ремонту. Кому ви збираєтесь давати гроші?».

Депутата Барського підтримали і інші колеги, які заявили, що перед тим як виділяти кошти треба змусити виконавця ремонтних робіт виправити недоліки попереднього ремонт.

«Як ми можемо зараз класти кошти, якщо за ті дороги, що сьогодні в такому стані «якісному» ще нікого не спитали. Якщо ніхто не відповів за цю якість, як ми можемо далі давати на ремонт цих доріг», — Володимир Вовк.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top