Главные новости 13 апреля 2017

Що за дебіл це написав? — депутатів обурила відсутність відповідальних за стан доріг у Первомайську [ВІДЕО]

В Первомайську нікому відповідати за кричущий стан доріг, «Водоканалу» та взагалі все, що відбувається  місті. До такого висновку прийшли депутати на сесії міськради, що відбулась 11 квітня. 

Народні обранці розглядали питання про виділення коштів на ремонт доріг, але це питання посунули на другий план, коли депутат від ВО «Батьківщина» Василь Барський поцікавився, хто відповідає за дороги, що ремонтували минулого року та які вже вкрились ямами.

«Хто персонально у нас несе відповідальність за стан доріг у місті. Є у когось з вас, колеги-депутати, відповідь на це?» —  заявив Василь Барський.

Депутати висловили думку, що це має бути ЖКГ: «По ідеї управління ЖКГ». Але насправді в міськраді просто не знають, хто відповідальний:

«Господаря в нашому місті немає. Це точно, немає! Тому що мені надають відповідь…Наглість влади. Наглість тих людей, які захопили владу вже просто зашкалює. Тут заговорили за «Міськводоканал», що немає грошей… Дають відповідь депутату міської ради: «Встановити персональну відповідальність за стан доріг у місті, в тому числі і по вул. Олеся Гірника, неможливо. Тому що дороги знаходяться в комунальній власності, а не приватній». Що за дебіл це написав?…Я як депутат міської ради хочу знати куди йдуть кошти і хто відповідає за ремонт доріг! Мені влада надає відповідь, що у нас за ремонт доріг ніхто не відповідає. За якість ремонту. Кому ви збираєтесь давати гроші?».

Депутата Барського підтримали і інші колеги, які заявили, що перед тим як виділяти кошти треба змусити виконавця ремонтних робіт виправити недоліки попереднього ремонт.

«Як ми можемо зараз класти кошти, якщо за ті дороги, що сьогодні в такому стані «якісному» ще нікого не спитали. Якщо ніхто не відповів за цю якість, як ми можемо далі давати на ремонт цих доріг», — Володимир Вовк.

11 Комментариев

 1. свобода

  Апрель 13, 2017 at 6:28 дп

  Кукурузы фирма отвечает за ремонт дорог. Вот и думайте кто за все отвечает.

  • Вован

   Апрель 13, 2017 at 9:44 дп

   Вапщето за дорогы отвичае Главне управление ЖКХ городское. А в ньому раньше отвичал напряму начальник городских дорог Махонин. И за дороги городские и вулыци и тратуары.А чи отвичае он и зараз то точно неизвесно.Но то шо дорог в городе нема то точно.Бардак, бо всим властям и раньше и зараз и на ближайшее будущее по фигу все це.
   Главне от якогось армяна бабки получить за представление роботи по заляпыванию дырок в дороге.
   А чи довго ти заляпки продержаться сами бачимо.

 2. народний

  Апрель 13, 2017 at 1:50 пп

  Який довбой**б несе відповідальність за весь той бардак та піз**ць по що творится по всій країні? Папередники може?

  • КравКчма

   Апрель 13, 2017 at 3:00 пп

   Ні,ні.
   Це вже сучасні,так звані «порошедники», «пупорошки», «яйцимудники» та інші майдобродники.

   • Тiкай з села

    Апрель 13, 2017 at 7:10 пп

    ))))))))))))))))ги ги

 3. Недашковская Лилия

  Апрель 13, 2017 at 10:23 пп

  Барский хороший человек. Мне Дырдин сказал это написать!

 4. Наталья

  Апрель 13, 2017 at 11:44 пп

  Дромашко должна добровольно сдаться!

 5. Злюка

  Апрель 14, 2017 at 3:42 пп

  Кого вы слушаете этого дебила Васю пусть заплатет сначала налоги за свое такси и ненадо будут даже деньги бюджета, можно будет только за Васин налог который он не платит все дороги первомайского раена сделать и города в том чесле

 6. Бабай

  Апрель 14, 2017 at 4:06 пп

  Вася все понятно все дыбилы но за что Горицына обидел

 7. Голова постійної комісії по законності Первомайської міської ради

  Апрель 16, 2017 at 8:35 пп

  шановні я як фахівець у будь яких справах відразу кажу вам,треба розглянути це на комісії,бо згідно статуту,регламенту,закону про туалети та журналу плей бой ми повинні все зробити щоб моя люба Дромашко і мій роботодавець Кукуруза не постраждали від самоуправства депутатів,та продовжили пиляти бабло на дорогах міста.

 8. Марик армяндорстрой

  Апрель 16, 2017 at 8:43 пп

  И слюшайте удали статья слишыш,я толька крузак 300 купиль дом достроиль еще семья нужно построить мебель купить Кукуруза денег дать на дороги не остается савсэм панимаэш ?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top