Главные новости

Депутат Первомайської міськради проголосив себе головою РДА та задекларував 7 автомобілів і $10 тис. готівкою

3.9K

Офіційно в Первомайську і досі немає голови райдержадміністрації, але переможець конкурсу на дану посаду депутат міськради від БПП Володимир Вовк так не вважає. Про це свідчить його декларація, де він проголосив себе головою РДА та зазначив, що є держслужбовцем категорії «А». До неї відносять вищий корпус державної служби, передає «Первомайськ.Інфо».

На даний момент Вовк є депутатом Первомайської міськради від партії БПП, яку офіційно не покидав. Примітно, що особи, що займають посади держслужби (яким він вказав себе в декларації) не мають права бути членами будь-якої партії. Крім того, Володимир Вовк ще не пройшов спецперевірку, тож до її проведення не може займати вказану посаду.

Згідно з декларацією, Вовк володіє трьома земельними ділянками, площею 969, 1 612 і 703 квадратних метра. Також в його володінні будинок в Первомайську на 278 «квадратів» офіс і комплекс нежитлових приміщень.

У розділі транспортних засобів Вовк зазначив сім автомобілів марок ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, Subaru, ВАЗ та причеп, проте вартість їх так і залишилася невідома. Також його дружина Алла Вовк має 100% корпоративних прав у ТОВ «Ментор-Буд», 25% в ТОВ «ДДВС ОЙЛ» та 100% в ПП «Виробничо-технологічні комплектації».

За 2016 рік у заняття підприємницької діяльності Вовк отримали більше тисячі гривень 37, а його дружина — 556 тисяч гривень. Також його зарплата склала в загальному 7300 гривень, а зарплата дружини — 22 тисячі гривень. Готівкою Вовк 10 зберігати тисяч доларів США.

18 Комментариев

  1. Дромашко приколистка

    Апрель 13, 2017 at 7:08 пп

    Володька ворюга! Хочет к бюджету присасатца!

    • Анаконда

      Апрель 13, 2017 at 8:46 пп

      А что только Володька????

    • Гришка АТОШНИК Волошин

      Апрель 13, 2017 at 10:14 пп

      Хоче бути як Дромашко! Не позволимо!
      Досить красти!

  2. 123

    Апрель 13, 2017 at 8:59 пп

    А шо там в декларации у благодетеля и любимчика всех первомайцев Тимура Галушки? Еще интересно как там дела с декларированием чесно при чесно нажитого у дамы с косой, но не той шо сметь, а та шо Юлька.

  3. Гришка АТОШНИК Волошин

    Апрель 13, 2017 at 10:11 пп

    Пора розкуркулювать!
    Цей ворюга за все відповість!
    Правий Сектор виведе негідника на чисту воду, або я не Гриша Волошин!

    • Недашковская Лилия

      Апрель 13, 2017 at 10:20 пп

      Закрий рот чмырдяй в дуб ударенный!

  4. Патриот

    Апрель 13, 2017 at 10:19 пп

    Пусть этот манджахед расскажет как он в 2000-х людей дурил и на деньги кидал. Чего об этом все молчат?
    Этот сайтик только то и делает, что пиарит партию БПП, а написать правду не могут. Лишь показывают какие члены бпп хорошие и как они круто жируют. А народ вокруг пусть читает и восхваляет этих бородатых бездельников!

    Противно читать про членов партии Президента, которые лишь воруют и грабят страну, наш город! Им не стыдно, им пофиг! На людей им наплевать!

    Где обещанный доллар по 8 от президента, а товарищ Вовк!?!?!?!?!

  5. Недашковская Лилия

    Апрель 13, 2017 at 10:28 пп

    Дырдин хороший!
    Дырдин мой хозяин!
    Дырдин лучший!
    Талпа будущий мэр!
    Талпа знает Савченко!
    Талпа живет в приемной губернатора!
    Губернатор хороший, прийми Талпу и выслушай!
    Вовк красавчик!
    Вовк эквилибрист!
    Талпа наш красачик!
    Толку нихуя!
    Бля!

  6. Я тільки я

    Апрель 13, 2017 at 11:06 пп

    Між іншим, людина займаєтся приватни бізнесом, і не краде грошей у громади, що є дуже важливим!!! Не судіть всі по собі шановні!!!!

    • Наталья

      Апрель 13, 2017 at 11:43 пп

      Ничего не сделал как депутат.
      Его цель — завести свою фирму на бюджетные потоки!

  7. Марина

    Апрель 13, 2017 at 11:47 пп

    Бред полный

  8. совесть

    Апрель 14, 2017 at 8:22 дп

    А шо я? Мной Серега не пользуется. Это у него терпение лопнуло. Пора кресло в очередной раз освобождать от конкурента, а этот в него никак не усядется. Вот и принимаем меры!

  9. Злюка

    Апрель 14, 2017 at 3:50 пп

    А Володька молодец с бюджета денег напиздил с Талпой земли на воровал провозгласил себя царем и седит радуется . Жди Вован скоро ктебе как к Шурку в гости прейдут и наручники возьмут.

  10. Злюка

    Апрель 14, 2017 at 3:53 пп

    Вовчик на ком земля районного дома культуры ато чтото в декларации не видать наверное Мишке Талпе босяцкий подгон сделал.

  11. Бабай

    Апрель 14, 2017 at 4:02 пп

    Володя 10 тысяч уе это уже не деньги это не актуально в наше время даже носков не купиш. А гдеже маржа с денег полученых от ЖКХ освиты и культуры где бабло от охраны водоканала где доход от АЗС ЯРЫЛО чы забрав ты их соби на рыло.

  12. Анаконда

    Апрель 15, 2017 at 4:10 пп

    О…Как много можно узнать о каждом деятеле, зайдя на эту страничку! А никто никогда и не сомневался,что люди у власти и люди рвущиеся к ней,самые большие негодяи и воры!

  13. corburt erilio

    Апрель 26, 2017 at 4:10 пп

    Really instructive and superb anatomical structure of written content, now that’s user friendly (:.

  14. corburt erilio

    Апрель 26, 2017 at 5:06 пп

    Thanks for the sensible critique. Me & my neighbor were just preparing to do a little research on this. We got a grab a book from our local library but I think I learned more clear from this post. I’m very glad to see such fantastic info being shared freely out there.