Главные новости 13 апреля 2017

Депутат Первомайської міськради проголосив себе головою РДА та задекларував 7 автомобілів і $10 тис. готівкою

Офіційно в Первомайську і досі немає голови райдержадміністрації, але переможець конкурсу на дану посаду депутат міськради від БПП Володимир Вовк так не вважає. Про це свідчить його декларація, де він проголосив себе головою РДА та зазначив, що є держслужбовцем категорії «А». До неї відносять вищий корпус державної служби, передає «Первомайськ.Інфо».

На даний момент Вовк є депутатом Первомайської міськради від партії БПП, яку офіційно не покидав. Примітно, що особи, що займають посади держслужби (яким він вказав себе в декларації) не мають права бути членами будь-якої партії. Крім того, Володимир Вовк ще не пройшов спецперевірку, тож до її проведення не може займати вказану посаду.

Згідно з декларацією, Вовк володіє трьома земельними ділянками, площею 969, 1 612 і 703 квадратних метра. Також в його володінні будинок в Первомайську на 278 «квадратів» офіс і комплекс нежитлових приміщень.

У розділі транспортних засобів Вовк зазначив сім автомобілів марок ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, Subaru, ВАЗ та причеп, проте вартість їх так і залишилася невідома. Також його дружина Алла Вовк має 100% корпоративних прав у ТОВ «Ментор-Буд», 25% в ТОВ «ДДВС ОЙЛ» та 100% в ПП «Виробничо-технологічні комплектації».

За 2016 рік у заняття підприємницької діяльності Вовк отримали більше тисячі гривень 37, а його дружина — 556 тисяч гривень. Також його зарплата склала в загальному 7300 гривень, а зарплата дружини — 22 тисячі гривень. Готівкою Вовк 10 зберігати тисяч доларів США.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top