Новости 14 апреля 2017

Команда Первомайського району посіла перше місце в обласних змаганнях з баскетболу

Вперше команда Первомайського району посіла перше місце в обласних змаганнях з баскетболу.  Нещодавно пройшли           фіналь­ні змагання серед юнаків та дівчат загальноосвітніх закладів Миколаївської області. У Вознесенську змагалися команди юнаків Центрального району м. Миколаєва, Новоодеського, Братського, Первомайського районів, м. Вознесенська, у м. Миколаєві – дівчат Первомайського, Баштанського, Вітовського, Єланецького, Братського районів та м. Очакова.

У напруженій спортивній боротьбі серед юнаків перемогу здобули спортсмени Центрального району м. Миколаєва. Друге місце посіла команда м. Вознесенська, третє – Новоодеського району.

За результатами змагань се­ред дівчат переможцями стали баскетболістки з Первомайщини, на другому місці – команда Баштанського ра­йону, на третьому – Вітовського.

Первомайський район пред­ставляли юні баскетболістки Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Наші дівчата перемогли спортсменок з Вітовського району із рахунком 40:33, із м. Очакова – з рахунком 48:27. У фінальній зустрічі за перше місце вони впевнено обіграли команду з Баштанського району з рахунком 40:17.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top