Новости 19 апреля 2017

Первомайські депутатки їздили на навчання в Польщу

Депутати Первомайської міської ради Філіпішина Лілія та Сабліна Наталья відвідали Польщу, місто Вроцлав з навчальним візитом від Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) спільно з партнером Canada, впродовж якого представники органів місцевого самоврядування вивчали питання подолання аналогічних проблем у ході проведення реформ, а також на шляху до членства в Європейському Союзі.

З метою порівняння схожих та відмінних сторін у системах місцевого самоврядування України та Польщі Міжнародний Республіканський Інститут організував зустрічі учасників програми з посадовими особами загальнонаціонального та місцевого рівня, представниками громадянського суспільства і неурядових організацій та керівниками приватного бізнесу, а також проведення культурної програми візиту та відвідання ключових державних і приватних підприємств.

У навчальному візиті прийняли участь представники органів самоврядування Південної та Східної України.

Підчас візиту відбулися зустрічі з депутатами парламентських та місцевих партій, Управління комунальних ресурсів, Бюро з питань громадської участі, міським скарбником, агентства розвитку вроцлавської агломерації та секретарем міської ради Вроцлава. Неперевершеною була екскурсія до Національної музичної філармонії та міський стадіон, що збудован для проведення ЕВРО 2012. Цікава подорож до замку Войновіце та зустріч з представниками Колегіуму Східної Європи імені Яна Новака – Єзьоранського.

Дякуємо за отриману можливість представників МРІ Майклу Дракману та Олександру Примостко.

Такі навчальні поїздки надають українським представникам влади можливість вивчати передовий досвід, інноваційні методи роботи та способи залучення громадян до процесу прийняття рішень.

2 Комментариев

  1. Тiкай з села

    Апрель 20, 2017 at 9:33 дп

    За чей счёт?

  2. Candy Soward

    Апрель 22, 2017 at 5:48 дп

    thank you for this, i always wanted to know more about this topic.Ubersuggest girl

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top