Новости 20 апреля 2017

За адмінпорушення 12 первомайців заробили штраф

19 квітня 2017 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради. Під час засідання члени комісії розглянули 19 протоколів про адміністративні правопорушення громадян складених повноваженими особами Первомайського відділу поліції ГУНП України в Миколаївській області та інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради. Частина розглянутих матеріалів на черговому засіданні адміністративної комісії стосувалась ст. 152 ЗУпАП – порушення правил благоустрою, а більшість адміністративних протоколів – ст. 159 ЗУпАП стосовно порушення правил торгівлі на ринках.

За результатом роботи комісії порушникам по 7 постановам винесено усні зауваження та по 12 постановам про правопорушення винесено штрафи.

Зокрема, звертаємо увагу первомайців на необхідності дотримуватися Правил благоустрою міста Первомайська, що затверджені рішенням сесії Первомайської міської ради від 25.06.2009 року №1 та з якими можна ознайомитися на офіційному сайті міста Первомайська за посиланням http://www.pervomaisk.mk.ua/a/939.

Робота в даному напрямку значно активізується. Громадяни, яким винесені усні зауваження, зобов’язались в подальшому дотримуватись правил благоустрою міста Первомайська. Сподіваємось, що свідомість мешканців міста покращиться й правопорушників стане менше.

1 Комментарий

  1. женик

    Апрель 21, 2017 at 12:26 пп

    одні баби судять,і якися бородач,шо ті баби можуть. голова-баба, заступник-баба ,секретар баба,поліція і та баба ше якась жіночка- баба! і всі блондинки. це про шось говоре????шо це бляха за комісія? бабський батальон!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top