Новости 21 апреля 2017

Пасажир врятував від в’язниці водія-гонщика, що ледь не вбив його

19 квітня 2017 року апеляційний суд Миколаївської області постановив вирок щодо мешканця м. Первомайська Кулачинського О. М., який 24 березня 2016  року  вранці,  перебуваючи у стані  алкогольного сп’яніння, керував автомобілем  «ВАЗ-21093»  по вологій (слизькій) асфальтованій дорозі між селами Кінецьпіль та Кумари Первомайського району Миколаївської області зі швидкістю близько 120 км/год., постійно відволікаючись  від керування розмовою з пасажиром  С.

Повідомили в прес-службі апеляційного суду.

Внаслідок недотримання Правил дорожнього руху України,  Кулачинський О.М. передньою частиною автомобіля в’їхав у дерево, від чого потерпілий С., який сидів на передньому пасажирському сидінні, отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Судом першої інстанції Кулачинського О. М. визнано винним у Порушенні правил безпеки дорожнього руху,що  заподіяли тяжке тілесне ушкодженні призначено покарання –  чотири роки  позбавлення волі, без позбавлення права керування транспортними засобами і з  випробовуванням –  з іспитовим строком два роки.
Прокурор в апеляційній скарзі просив ухвалити новий вирок, яким призначити додаткове покарання у виді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 2 роки.

Під час судового засідання в апеляційній інстанції потерпілий заперечував доводи апеляції прокурора і просив не позбавляти права на керування Кулачинського О.М. транспортними засобами.

Незважаючи на це, колегія суддів вирішила апеляцію прокурора задовольнити і, до покарання обвинуваченому у вигляді позбавлення волі з випробуванням, додала позбавлення права керування транспортними засобами строком на 2 роки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top