Новости 26 апреля 2017

Депутата Первомайської міськради Василя Канца оштрафували за корупцію

24.11.2016 року на сесії Первомайської міської ради депутат від ПП «Нова держава» Василь Канц ані письмово, ані усно не повідомив  під час розгляду питання «Про впорядкування торгівлі на вулицях, прилеглих до ринку ТОВ «Флора»» Первомайського міського голову та Первомайську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів. Він, являючись одночасно фізичною особою-підприємцем, який уклав договір  оренди торгівельного місця, розташованого на  ринку ТОВ «Флора», для проведення торгівельної діяльності, голосував проти зазначеного питання. За результатами голосування рішення не було прийнято, оскільки не набрало необхідної кількості голосів.

Постановою судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 15 березня 2017 року  депутата Первомайської міської ради Василя Канца, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.ч.1,2 ст. 172-7 КУпАП та накладено адміністративне стягнення , передбачене  ст. 172-7 КУпАП у виді двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 3400,00 грн.

В ході апеляційного перегляду посилання Василя Канца на порушення судом першої інстанції норм процесуального та матеріального права свого підтвердження не знайшли.

Стягнення на Канца накладено у відповідності до вимог ст.ст.33-36 КУпАП.

Підстав для скасування постанови суду першої інстанції, суддя апеляційного суду Миколаївської області  Войтовський не знайшов, тому апеляційну скаргу Канца залишив без задоволення, а постанову судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 15 березня 2017 року — без зміни.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top