Новости 27 апреля 2017

В Первомайську судили монтера колій, що вкрав з магазину «Єва» парфуми

У Первомайську суд вирішив суворо не карати монтерома колій Котовської дистанції Одеської залізниці, що вкрав з магазину «ЄВА» тестер туалетної води ТМ «Ланвин Еклат». За скоєне правопорушення чоловік сплатить штраф, передає «Первомайськ.Інфо». 

Інцидент стався ще 15.10.2016р. близько 20:00 год. Чоловік, знаходячись у приміщенні магазину «ЄВА» у відділі з парфумами помітив тестер туалетної води ТМ «Ланвин Еклат» об’ємом 50 мл, який вирішив викрасти. Виконуючи задумане, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, обвинувачений взяв з полиці вище вказаний тестер, поклав у внутрішню кишеню своєї куртки та вийшов з магазину. Відповідно до висновку оцінювача №1057 від 28.10.2016р. вартість викраденого тестера визначена у 761,90грн.

Зізнаючись у вчиненому, обвинувачений пояснив, що 15.10.2016р. він, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння вчинив крадіжку. Викрадене він приніс до дому. У вчиненому щиро розкаявся. Майнову шкоду він повністю відшкодував.

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області вирішив визнати винним у вчиненні злочину, передбаченому ч.1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top